Letní herecká škola - International - Тábor 2017

fotka z LHŠ

Co je LHŠ - International?

Letní herecká škola - International vznikla díky zvýšenému zájmu zahraničních filmových produkcí a je určena pro talentované děti a mladé lidi jak z ČR, tak z celého světa ve věku od 8 do 18 let, kteří mají opravdový zájem naučit se a vyzkoušet si v praxi spoustu zajímavého z divadelního, filmového, TV, pěveckého či tanečního oboru. Účastníci se zde učí herectví, zpěv, tanec a také práci s mikrofonem, zvuk, světla, režii, produkci, jevištní výtvarnictví, kostýmy, masky. Děti produkují vlastní pořady a projekty, které je možno sledovat on-line. fotka z LHŠ

Letní herecká škola má tradici už 25 let.

• 30. 7. - 12. 8. 2017

Program

Děti jsou rozdělené do jednotlivých štábů, dopoledne mají 3 hodiny výuky podle rozvrhu, podobné jako na uměleckých školách a konzervatořích, výuku vedou fotka z LHŠ profesionální lektoři z vysokých uměleckých škol. Odpoledne pracují na zábavných, divadelních, nebo muzikálových projektech a to střídavě jako účinkující a nebo jako členové výrobního štábu. Každý večer mají vždy dvě třídy své představení v divadelním sále. Každá třída během 14 dnů nazkouší 4 představení. Ve volném čase o děti pečuje pedagogický dozor. Personál hovoří několika jazyky.

Místo konání

LHŠ - International probíhá v krásném objektu fotka z LHŠ na okraji jihočeského města Tábor. Děti jsou ubytované ve 3 - 4 lůžkových pokojích s vlastní sprchou a WC. Na všech pokojích je WIFI. Máme velký divadelní sál, venkovní podium, kostymérnu, maskérnu, nahrávací studio, zkušebny, tělocvičnu, posilovnu, prostornou jídelnu a ošetřovnu. V areálu jsou také 4 hřiště, zahrada, atrium a bazén. O pestrou stravu se stará skvělý tým kuchařů.

fotka z LHŠ fotka z LHŠ

Jak se přihlásit?

Děti z celého světa se přihlašují pomocí smluvních agentů či agentur v jednotlivých zemích, děti z ČR se přihlašují stejně jako na LHŠ.

fotka z LHŠ fotka z LHŠ