Nymburské posvícení 2013

Naší tradiční show jsme pobavili stovky diváků této pěkné akce

Nymburské posvícení 2013Nymburské posvícení 2013Nymburské posvícení 2013

12. obecní slavnost v Hýskově

Dva hodinové vstupy jsme měli v rámci zábavného odpoledne pro děti a dospělé.

12. obecní slavnost v Hýskově12. obecní slavnost v Hýskově12. obecní slavnost v Hýskově

Mini miss Kladno

S úspěchem s účastníme se i takovýchto prestižních soutěží.

Mini miss KladnoMini miss KladnoMini miss Kladno

Červený Újezd

Třídenní slavnosti ke 115. výročí založení divadelní spolku Oujezdáček zpestřil i náš interaktivní zábavný pořad pro děti a rodiče.

Červený ÚjezdČervený ÚjezdČervený Újezd

Módní přehlídka v Praze na Ladronce

Vydavatelství Mladá fronta uspořádalo pro všechny děti skvělou víkendovou akci s názvem POJĎ VEN S MAMINKOU. Partnerem akce byli časopisy Maminka, Sluníčko a Mateřídouška. Akcí pak provázel Honza Musil.

Módní přehlídka v Praze na LadronceMódní přehlídka v Praze na LadronceMódní přehlídka v Praze na Ladronce

Den dětí - Jihlava

Pro nepřízeň počasí se akce uskutečnila v kryté hale. Pořadatelé Hitrádio Vysočina a město Jihlava připravili akci skvěle a děti si jí moc užili.

Den dětí - JihlavaDen dětí - JihlavaDen dětí - Jihlava

Májový jarmark v Jilemnici 2013

Trhy mají v Jilemnici tradici trvající přes 500 let. Byli jsme součástí bohatého kulturního programu, který organizuje Společenský dům JILM.

Májový jarmark v Jilemnici 2013Májový jarmark v Jilemnici 2013Májový jarmark v Jilemnici 2013

Letohrad - Oslavy 300. Kopečkové poutě

Je to největší pouť v regionu za účasti mnoha atrakcí, stánků, kapel, a známých osobností. S námi se na jevišti vystřídal Maxim Turbulenc, Michal David, Věra Martinová, Verona, No Name a další

Letohrad - Oslavy 300. Kopečkové poutěLetohrad - Oslavy 300. Kopečkové poutěLetohrad - Oslavy 300. Kopečkové poutě

Akreditační kurz Dětské televize Media TV

Zpříjemnili jsme večer malým koncertem účastníkům a budoucím reportérům Dětské televize Media TV ve Střezimíři.

Akreditační kurz Dětské televize Media TVAkreditační kurz Dětské televize Media TVAkreditační kurz Dětské televize Media TV

Staročeské máje - Lety

V sobotu 4. května jsme účinkovali na tradičním folklorním festivalu Staročeské máje. Bohatý program a krásné počasí přilákalo velké množství diváků, kteří strávili na návsi v Letech velmi příjemný den.

Staročeské máje - LetyStaročeské máje - LetyStaročeské máje - Lety

Čarodějnice Březiněves - Čaroshow Tv Stars

Tradiční slet Čarodějnic v Březiněvsi obohatil zábavný program Čaroshow. Na pódiu nás vystřídal Bohouš Josef a děti z muzikálu Andílci za školou.

Čarodějnice Březiněves - Čaroshow  Tv StarsČarodějnice Březiněves - Čaroshow  Tv StarsČarodějnice Březiněves - Čaroshow  Tv Stars

Soustředění TV Stars 2013

Po půl roce, skoro v kompletní sestavě jsme zkoušeli náš pořad a nové choreografie na nově zrekonstruované víkendové základně Letní herecké školy ve Střezimíři.

Soustředění TV Stars 2013Soustředění TV Stars 2013Soustředění TV Stars 2013

Dětský karneval Přílepy 2013

Letošní karnevalovou sezonu jsme již tradičně zakončili v obci Přílepy. Čekal nás krásně vyzdobený sál a spousta nadšených dětí. Děkujeme moc paní starostce za pozvání i za to jak se o nás skvěle starala.

Dětský karneval Přílepy 2013Dětský karneval Přílepy 2013Dětský karneval Přílepy 2013

Kladno - Rozjezd!

Další povedená akce s Andílky za školou, tentokrát v Domu kultury Kladno v rámci pořadu Rozjezd! Pořadatelem byl Tým Aktivní Kladno.

Kladno - Rozjezd!Kladno - Rozjezd!Kladno - Rozjezd!

Dětský karneval Střezimíř 2013

Letošní velikonoce jsme sobě i dětem zpestřili filmovým karnevalem. Děkujeme pořadatelům SDH Střezimíř a Obci Střezimíř za pozvání.

Dětský karneval Střezimíř 2013Dětský karneval Střezimíř 2013Dětský karneval Střezimíř 2013