Sezimovo Ústí

Krásné počasí a konec prázdnin jsme si užili na koupališti. S dětmi jsme pořádně řádili a rodiče se také přidali.

Sezimovo ÚstíSezimovo ÚstíSezimovo Ústí

Milovice - MŠ Sluníčko - Sluníčkový den

V rámci Sluníčkového dne jsme pro všechny děti a rodiče připravili program plný her, soutěží. Společně jsme se rozloučili se školkou a připravili se na prázdniny.

Milovice - MŠ Sluníčko - Sluníčkový denMilovice - MŠ Sluníčko - Sluníčkový denMilovice - MŠ Sluníčko - Sluníčkový den

Praha - Galerie Harfa

Poslední akci v krásném prostředí jsme připravili na začátku června. Hračky Bambule jako vždy navštívilo mnoho nových tváří a my jsme si odpoledne krásně užili.

Praha - Galerie HarfaPraha - Galerie HarfaPraha - Galerie Harfa

Doksy - Den dětí

Krásnou neděli jsme si užili se všemi dětmi, ale i rodiči. Počasí nám přálo a akce se všem moc líbila.

Doksy - Den dětíDoksy - Den dětíDoksy - Den dětí

Dětský den - Kly u Mělníka

I zde nás čekalo spoustu dětí, se kterými jsme si užili krásný den. I přes malý déšť jsme se všichni skvěle bavili a nikdo nezůstal sedět.

Dětský den - Kly u MělníkaDětský den - Kly u MělníkaDětský den - Kly u Mělníka

Krkonoše - Špindlerův mlýn

Pro soukromou mateřskou školku jsme v rámci jejich karnevalu uspořádali program plný her, tanečků, soutěží a hlavně známých a chytlavých písniček.

Krkonoše - Špindlerův mlýnKrkonoše - Špindlerův mlýnKrkonoše - Špindlerův mlýn

Milevsko - Kulturní dům

V KD Milevsko jsme si připravili nabitý program ke Dni dětí. Sál byl úplně plný a nikdo neodešel s prázdnou.

Milevsko - Kulturní důmMilevsko - Kulturní důmMilevsko - Kulturní dům

Velká Bíteš

Tři pořady za sebou jsme připravili pro všechny děti v rámci oslav dne dětí. Děti i paní učetelky byly velmi aktivní a nikdo si za celou dobu nestihl ani sednout. Skvělá nálada krásně doplnila to co jsme si pro děti připravili.

Velká BítešVelká BítešVelká Bíteš

Milovice - Hakenův stadion

Na velké hřišti jsme všechny děti bavili a užili si krásný den. Bohužel počasí nechtělo tak úplně spolupracovat, ale na tom nezáleželo když jsme se všichni slvěle bavili.

Milovice - Hakenův stadionMilovice - Hakenův stadionMilovice - Hakenův stadion

Líšťany u Loun

Krásnou akci plnou dobré nálady si užily dětí, dospělí a my. Všichni jsme se pořádně bavili a nikdo se nenudil.

Líšťany u LounLíšťany u LounLíšťany u Loun

Postoloprty

V rámci městských slavností jsme si za krásného počasí společně s dětmi užily krásné odpoledne plné her, písniček a pozitivní nálady.

PostoloprtyPostoloprtyPostoloprty

Soustředění

Nováčci i zkušení. Všichni jsme se připravovali na nové akce. Jaro a léto je za rohem a my jsme plně připraveni.

SoustředěníSoustředěníSoustředění

Harfa - duben

Měsíc se s měsícem sešel a znovu jsme navštívili Království hraček Bambule. Akce byla skvělá. Děti i rodiče se bavili od začátku do konce a my jsme si to také užili.

Harfa - dubenHarfa - dubenHarfa - duben

Kladno - Andílci za školou Kids

Ještě jednou v Central Kladno, ale tentokrát s naším zábavným pořadem motivovaným úspěšným dětským muzikálem Divadla Broadway Andílci za školou.

Kladno - Andílci za školou KidsKladno - Andílci za školou KidsKladno - Andílci za školou Kids

Kladno

I o velikonocích jsme zavítali do OC Central Kladno. Děti byly skvělé a i rodiče zapojili.

KladnoKladnoKladno