Letní herecká škola - LHŠ Tábor 2018

Co je LHŠ?

Letos nás čeká již 25. ročník LHŠ. Účastníci se zde učí herectví, zpěv, tanec a také práci s mikrofonem, před kamerou, dabing, zvuk, světla, režii, kameru, videostřih, projekci, produkci, jevištní výtvarnictví, kostýmy, masky. Výuku vedou profesionálové jednotlivých oborů. Děti produkují vlastní pořady a projekty, které vysíláme každý večer v době LHŠ on-air.

Kdy bude LHŠ?

• Termín: 01. 7. - 14. 7. 2018 - (termín je již obsazen)
  • Termín: 15. 7. - 28. 7. 2018 - (termín je již obsazen)
  • Termín: 29. 7. - 11. 8. 2018 - (termín je již obsazen)

Kde bude LHŠ?

LHŠ probíhá v krásném objektu na okraji města Tábor. Děti jsou ubytované ve 3-4 lůžkových pokojích hotelového typu s vlastní sprchou a WC. Máme velký divadelní sál, kostymérnu, maskérnu, zkušebny, tělocvičnu, posilovnu a prostornou jídelnu a ošetřovnu. V areálu jsou 4 hřiště, atrium a zahrada. O pestrou stravu a pitný režim se stará skvělý team kuchařů.

Novinky na LHŠ:

• Zastřešené venkovní podium a hlediště
  • Velký bazén pro vaše osvěžení

Komu je LHŠ určena?

Letní herecká škola je určena pro děti a mladé lidi ve věku od 7 do 18 let, kteří mají opravdový zájem naučit se a vyzkoušet si v praxi spoustu zajímavého z divadelního, filmového, TV, pěveckého či tanečního oboru. Na Letní herecké škole jsou děti rozdělené do dvou věkových kategorií a tomu pak odpovídají i závěrečné projekty.

Jak se přihlásit na LHŠ

Přihlásíte se pomocí "online přihlášky", která je vedle každého termínu na proklik. Aktualizujete tím zároveň svojí registraci v agentuře A-casting Praha. Údaje prosím vyplňte velmi pečlivě a případné změny, dotazy či připomínky, posílejte na mail info@letnihereckaskola.cz - Nováčky začátkem března pozveme k talentovkám.

Kolik stojí LHŠ?

Cena LHŠ je 5.990,- Kč a bude splatná ve dvou částkách. Nevratná záloha ve výši 2.000,- Kč musí být uhrazena ihned po potvrzení o přijetí účastníka. Druhá část ve výši 3.990,- Kč musí být uhrazena nejpozději do 30.5.2018. Platba bankovním převodem na b.ú.: 534600369/0800 jako variabilní symbol uvedete RČ účastníka.

Začátek a konec LHŠ

Doprava a příjezd je individuální vždy v neděli mezi 9.00 a 12.00 hod. Adresa a popis cesty ZDE. Veřejná produkce závěrečných projektů LHŠ, na kterou jsou zváni všichni rodiče, přátelé a další významní hosté, se bude konat poslední den pobytu, tedy v vždy vsobotu od 9.00 do 17.00 hod.

Co si mám vzít s sebou?

LHŠ má špičkově vybavenou kostymérnu a maskérnu, přesto však doporučujeme vlastní společenské boty a šaty. Můžete si také vzít své kostýmy, rekvizity, nebo hudební nástroj. Využijete i MP3 přehrávač či vlastní notebook. Všechny pokoje mají vysokorychlostní a neomezené připojení k internetu WIFI i LAN. Hodnotné věci bude možno bezpečně uložit v kanceláři. E-mail s podrobným seznamem věcí obdrží každý koncem června.

fotka z LHŠ fotka z LHŠ

Prostorný divadelní sál má kapacitu 165 míst, klavír a skvělou akustiku.

Zdravotní dokumentace

Zdravotní kartu si můžete stáhnout ZDE. Vyplněnou a podepsanou Zdravotní kartu, spolu s kopiemi průkazu zdravotní pojišťovny a lékařského potvrzení odevzdáte při příjezdu. Po celou dobu je v areálu kvalifikovaná zdravotní péče.

fotka z LHŠ fotka z LHŠ