Mikulášská show - Neratovice 2010

Připravili jsme zábavný pořad TV Stars pro nejmenší diváky a jejich rodiče. Přišel i Mikuláš s andělem a čerty, vystoupilo mnoho našich dětských umělců. Děkujeme skvělému zázemí Společenského domu v Neratovicích.

Mikulášská show - Neratovice 2010Mikulášská show - Neratovice 2010Mikulášská show - Neratovice 2010

Tylovo divadlo Rakovník - Adventní bazárek 2010

Charitativní akce na pomoc Dětskému centru s komplexní péčí a podpůrnou rodinnou terapií při Fakultní Thomayerově nemocnici v Praze
a Domovu Ráček - nestátní, neziskové humanitární zařízení, které více jak deset let pečuje o handicapované osoby z města Rakovníka a jeho okolí.

Tylovo divadlo Rakovník - Adventní bazárek 2010Tylovo divadlo Rakovník - Adventní bazárek 2010Tylovo divadlo Rakovník - Adventní bazárek 2010

Klub Mlejn - 2010

TV stars na Mikulášově filmovém hlasování. Večer plný slavných melodií a hudební hádanky pro bystré posluchače.

Klub Mlejn - 2010Klub Mlejn - 2010Klub Mlejn - 2010

Baby Club na Public TV

Přijali jsme pozváni k natočení rozhovoru o dětských umělcích, o Letní herecké škole, A-casting a TV Stars do pořadu Baby Club na Public TV.

Baby Club na Public TVBaby Club na Public TVBaby Club na Public TV

Ať žije rokenrol - křest nového alba

Ve spolupráci s vydavatelstvím Popron Music jsme se zúčastnili křestu nového alba k muzikálu Divadla Broadway - Ať žije rokenrol. Nechyběla ani Lucie Vondráčková, či autoři muzikálu Karel Šíp a Petr Janda.

Ať žije rokenrol - křest nového albaAť žije rokenrol - křest nového albaAť žije rokenrol - křest nového alba

Pochod pohádkovým lesem - Mrač 2010

Doprovodný program již tradiční akce v Mrači. Program plný skvělých soutěží, písniček, hudby a tance. Vystoupily také místní maličké mažoretky.

Pochod pohádkovým lesem - Mrač 2010Pochod pohádkovým lesem - Mrač 2010Pochod pohádkovým lesem - Mrač 2010

Zámek Radíč - dětské odpoledne

Vystoupení v rámci zábavného odpoledne pro děti v parku na zámku Radíč.
Akce proběhla za účasti Rádia Blaník a zazpíval i známý zpěvák Petr Kolář.

Zámek Radíč - dětské odpoledneZámek Radíč - dětské odpoledneZámek Radíč - dětské odpoledne

Dětský tábor Eldorádo

Vystoupení a zábavná show plná skvělých písniček her a soutěží pro děti
v Letním dětském táboře Eldorádo.

Dětský tábor EldorádoDětský tábor EldorádoDětský tábor Eldorádo

Zámek Kosmonosy

Příjemná akce v krásném prostředí renesančního zámku Kosmonosy.

Zámek KosmonosyZámek KosmonosyZámek Kosmonosy

Dolní Stakory

Rádi jsme přijali pozvání k hodinovému vystoupení v malebné vešničce Dolní Stakory, pro jejich hosty ze Slovenska. Program se vydařil a později nás vystřídala hudební skupina Posejdon.

Dolní StakoryDolní StakoryDolní Stakory

Slavnosti slunovratu Nová Paka

Hodinový program plný písniček a tance dětí z TV Stars na Slavnostech slunovratu 2010 na Masarykově náměstí v Nové Pace.

Slavnosti slunovratu Nová PakaSlavnosti slunovratu Nová PakaSlavnosti slunovratu Nová Paka

Městské slavnosti ROSA Sedlčany

Tradice městských slavností ROSA v Sedlčanech byla obnovena v r. 1990. Slav­nosti probíhají pravidel­ně v měsíci červnu, část programu je zpravidla stylizo­vána do doby husitské - dramati­zace pověsti Rosa v plenéru na náměstí, historic­ký průvod městem, středově­ké trhy apod­.

Městské slavnosti ROSA SedlčanyMěstské slavnosti ROSA SedlčanyMěstské slavnosti ROSA Sedlčany

Dětské domovy v pohybu

Podpořili jsme dobročinný projekt v Kongresovém centru v Praze, pořádaný sdružením Dětské domovy v pohybu, TV Nova, TN.cz a doma.cz.

Dětské domovy v pohybuDětské domovy v pohybuDětské domovy v pohybu

Megashow Divadlo Krakov 2010

Vystoupení na Megashow v Divadle Krakov. Šlo o jednu z největších akcí letošního roku.

Megashow Divadlo Krakov 2010Megashow Divadlo Krakov 2010Megashow Divadlo Krakov 2010

Michal David křest nového alba

Ve spolupráci s Popron Music jsme se zúčastnili slavnostního křestu nového alba k muzikálu Je třeba zabít Davida.

Michal David křest nového albaMichal David křest nového albaMichal David křest nového alba