Zábřežský kulturní jarmark 2011

Devadesátiminutový interaktivní pořad na velkém podiu na téma film a TV. Skvělé publikum v Zábřehu vytvořilo úžasnou atmosféru.

Zábřežský kulturní jarmark 2011Zábřežský kulturní jarmark 2011Zábřežský kulturní jarmark 2011

Liberec - Mořská párty TV Stars

Malá mořská víla jde do školy byl podtitul pořadu plného písniček, soutěží a her, na podiu nákupního centra Géčko v Liberci.

Liberec - Mořská párty TV StarsLiberec - Mořská párty TV StarsLiberec - Mořská párty TV Stars

Vsetín - Valašské záření

Návštěvníky Valašského záření, jedné z největších kulturních akcí v roce, čekal tradičně bohatý program. Koncerty kapel Monkey Business, No Name i Davida Mattioli. Chybět nemohly ani dva hodinové vstupy TV Stars.

Vsetín - Valašské zářeníVsetín - Valašské zářeníVsetín - Valašské záření

Rumburk - Veselé loučení s prázdninami

Připravili jsme program plný skvělé zábavy, her, písniček a také diskotéku.

Rumburk - Veselé loučení s prázdninamiRumburk - Veselé loučení s prázdninamiRumburk - Veselé loučení s prázdninami

Nymburské posvícení

Kulturní program se odehrával tradičně na Rejdišti, na podiu nás vystřídala také popová hvězda Hana Zagorová.

Nymburské posvíceníNymburské posvíceníNymburské posvícení

Karlštejn 2011

Dva víkendy po sobě jsme bavili návštěvníky na hlavním nádvoří hradu Karlštejn s programem o Karlu IV. Naším hostem byl známý muzikálový zpěvák Martin Pošta.

Karlštejn 2011Karlštejn 2011Karlštejn 2011

IX. POCHOD POHÁDKOVÝM LESEM

Postrali jsme se o celý doprovodný program této skvělé a pro nás již tradiční akce na Tvrzi v Mrači.

IX. POCHOD POHÁDKOVÝM LESEMIX. POCHOD POHÁDKOVÝM LESEMIX. POCHOD POHÁDKOVÝM LESEM

Jinřichův Hradec - Pomoz, pomoct

Podíleli jsme se na doprovodném programu zdravotně osvětové akce, pořádané městem a složkami integrovaného záchranného systému u příležitosti Světového dne Červeného kříže.

Jinřichův Hradec - Pomoz, pomoctJinřichův Hradec - Pomoz, pomoctJinřichův Hradec - Pomoz, pomoct

Česko Slovenská SuperStar

Účastnili jsme se doprovodného programu o přestávce mezi sedmi nejlepšími finalisty 5.ročníku Česko Slovenská SuperStar 2011.

Česko Slovenská SuperStarČesko Slovenská SuperStarČesko Slovenská SuperStar

Pálení čarodějnic s Hitrádiem Magic

V Roztokách se s námi na podiu vystřídali Klára Kolomazníková ze skupiny Holki, Tereza Ester Vágnerová, David Gránský a mnoho dalších.

Pálení čarodějnic s Hitrádiem MagicPálení čarodějnic s Hitrádiem MagicPálení čarodějnic s Hitrádiem Magic

Festival KUMF 2011

Přijali jsme pozvání k účasti na Krkonošském umělecko-mediálním festivalu ve Vrchlabí kde jsme natočili videoklip Doufám. Hostem závěrečného galaprogramu byl i sportovní moderátor TV Nova Václav Tittelbach.

Festival KUMF 2011Festival KUMF 2011Festival KUMF 2011

Muzikál Kat Mydlář - křest nového alba

Ve spolupráci s Popron Music jsme se zúčastnili křestu nového alba
k muzikálu Divadla Broadway - Kat Mydlář. Přišlo se mnoho významných hostů: Michal David, Leona Machálková, Petr Kolář, Daniel Hůlka, Bohuš Matuš, Marián Vojtko, Jan Toužimský, Bohouš Josef, Josef Vojtek, Kateřina Brožová, Vilém Čok, Kamila Nývltová a mnoho dalších

Muzikál Kat Mydlář - křest nového albaMuzikál Kat Mydlář - křest nového albaMuzikál Kat Mydlář - křest nového alba

Karnevalová show - Česká Třebová

Nezapomenutelné zážitky jsme si odvezli z krásného kulturního centra, kde jsme celé odpoledne bavili spoustu úžasných dětí v kouzelných maskách. Akce plná soutěží, tance a písniček měla skvělou atmosféru.

Karnevalová show - Česká TřebováKarnevalová show - Česká TřebováKarnevalová show - Česká Třebová

Jazzové hlasování - Klub Mlejn 2011

Tradiční koncert mladých talentů, tentokrát na téma swing, jazz a blues.

Jazzové hlasování - Klub Mlejn 2011Jazzové hlasování - Klub Mlejn 2011Jazzové hlasování - Klub Mlejn 2011

Natáčení videoklipu

S jednou dětskou vokálně taneční skupinou jsme natáčeli její nový videoklip v základní škole Praha 4 a OC Chodov.

Natáčení videoklipuNatáčení videoklipuNatáčení videoklipu