Dětská show TV Stars

Účinkující TV Stars

Lukáš Veřtát

Věnuje se zpěvu, hře na violoncello, klávesy a kytaru. Získal na mezinárodním festivalu cenu Top Talent a 2. místo v mezinárodní pěvecké soutěži. Úspěšně se také zúčastnil mezinárodní pěvecké soutěže Starsvoices ve Švýcarsku. Zahrál si roli Mikuláše v muzikálu Láska a roli Vlka v muzikálu Ples u vánoční Hvězdy aneb kdo ukradl poklad. Nyní také hraje v divadelním souboru SPŠ Tábor.

Lukáš VeřtátLukáš VeřtátLukáš Veřtát

Pavlína Halvová

Od 5 let se věnuje hře na piano a od 7 let navštěvuje ZUŠ Háje hru na klavír a zpěv. Ve škole se věnuje dramatickému kroužku a rétorice. Je velice tvořivá a neustále si tvoří nějaké vlastní projekty a choreografie. Ráda lyžuje, bruslí a hraje tenis. Mluví anglicky a učí se německy. Navštěvuje hereckou školu A-casting, a v budoucnu by se chtěla věnovat zpěvu a moderování.

Pavlína HalvováPavlína HalvováPavlína Halvová

Kristýna Mandousová

Od 5 let se věnuje závodnímu aerobiku, latinsko-americkým tancům, sólovému zpěvu, modelingu pro Fashion weak Prague - Replay. V aerobiku nasbírala úspěšně přes 80 medajlí, a v aerobik team show B.A.T získala zlaté medajle v celé Tour. V latinsko- amerických tancích ve formacích zlato v Národním šampionátu. Titul minimiss aerobik v Šumperku 2015 a v Plzni 2015. Titul 1. vícemiss KK Žij pohybem 2013. Účinkovala v muzikálu Ples u Vánoční hvězdy, aneb kdo ukradl poklad a v TV reklamě Sazka.

Kristýna MandousováKristýna MandousováKristýna Mandousová

Tereza Benešová

Od 5 let navštěvuje ZUŠ - 2 roky kurz Šikulka, 2 roky dramatický kroužek, od loňska se věnuje sólovému zpěvu a letos si přidala klavír a balet. S Manamodels se úspěšně zúčastňuje mezinárodních soutěží v modelingu. Účinkovala v muzikálu Ples u Vánoční hvězdy aneb kdo ukradl poklad. Úspěchy má v recitačních soutěžích a v loňském roce sezúčastnila pěvecké soutěže, kde mezi žáky 3.-5. ročníku obsadila 1. místo.

Tereza BenešováTereza BenešováTereza Benešová

Barbora Techlovská

Zpěvu se věnuje od čtyř let, zpívá ve sboru SMoG Podkrušnohorského gymnázia Most. Nyní také dělá sólový zpěv v ZUČ Gassmanna. Baví jí také herectví a hra na klavír.

Barbora TechlovskáBarbora TechlovskáBarbora Techlovská

Adéla Zouharová

Od 5 let se věnuje sólovému zpěvu pod vedením paní Reneé Nachtigallové. Úspěšně se zúčastnila několik pěveckých soutěží: Slavíci ve školní lavici (3. místo), Podbrdský kos (2. místo) a Ceny hudební akademie Praha (2. místo). Od 3,5 let se také věnuje tanečnímu stylu show dance v taneční škole R.A.K. Beroun, se svou formací se stala mistryní Čech v kategorii show dance. Ráda jezdí na kole, lyžuje, hraje tenis a kreslí.

Adéla ZouharováAdéla ZouharováAdéla Zouharová

Dominika Mia Srdínková

Miluje klasickou i moderní hudbu, psy, jízdu na koních, dobrodružství, vědu a herectví. Od malička se věnuje zpěvu a hře na hudební nástroje. Aktivně sportuje, hraje v dětském smyčcovém orchestru a studuje angličtinu.

Dominika Mia SrdínkováDominika Mia SrdínkováDominika Mia Srdínková

Veronika Čejková

Od malička se věnuje zpěvu. Začínala v 4 letech ve sboru ZUŠ, pokračovala v pěveckém sboru Rolnička a nyní účinkuje v Dětské opeře Praha a vystupuje v Národním divadle, Stavovském divadle i ve Státní opeře. Chodila do kroužku streat dance, baletu a divadla. Vyzkoušela si i účinkování v televizi v zábavných pořadech a natáčení amatérského filmu. Hraje na klávesy, má ráda muzikály, divadlo a populární hudbu.

Veronika ČejkováVeronika ČejkováVeronika Čejková

Kateřina Kortanová

Navštěvuje výtvarný obor a dramatický kroužek na ZUŠ, kde moderuje koncerty. Pět let se věnovala aerobicu. Účastní se různých akcí a představení v kulturním a mateřském centru. Má ráda práci s dětmi. Jejím snem je herectví v jakékoliv podobě. Každý kulturní zážitek je pro ni velkým přínosem.

Kateřina KortanováKateřina KortanováKateřina Kortanová

Ema Zenklová

Od 4 do 9 let se věnovala baletu v přípravce Statni opery. Od 5 let chodí do ZUŠ na klavír. Loni se začala učit hrát na zobcovou flétnu. Od 5 let zpívá ve sboru Beznot. Od ledna 2017 navštěvuje kurz Celoroční herecké školy A-casting Praha.

Ema ZenklováEma ZenklováEma Zenklová

Rebeka Přerovská

Od 3 let se věnuje tanci, nejdřív modernímu a od roku 2012 street dancu a HIP HOPu. Od roku 2013 je členkou soutěžního ELITE Teamu ve studiu Dancers4you. V roce 2015 se stala vicemistrem české republiky v Hip Hopu. Chodí na herecký kroužek, ráda zpívá a jednou by chtěla studovat na taneční konzervatoři, nebo se věnovat uměleckému líčení pro film a reklamu.

Rebeka PřerovskáRebeka PřerovskáRebeka Přerovská

Natálie Sadloňová

Od šesti let navštěvuje ZUŠ Buštěhrad, kde se učí hře na klavír. Ve svém volném čase se věnuje streetdance. Ráda vymýšlí své vlastní choreografie a čerpá inspiraci z YouTube. Tento školní rok vyhrála druhé místo v pěvecké soutěži ZŠ Buštěhrad. Ráda lyžuje, bruslí, jezdí na kole, učí se anglicky, každý den zpívá a tancuje. Natálky snem je herecká či pěvecká kariéra na profesionální úrovni. Jejím současným idolem je zpěvačka Katy Perry.

Natálie SadloňováNatálie SadloňováNatálie Sadloňová

Jana Čiháková

Nadšeně navštěvuje taneční i hudební obor ZUŠ - hru na lesní roh, sólový a sborový zpěv. Také ráda čte a sportuje. Hraje florbal, házenou, lyžuje, bruslí. Miluje zvířata. Nejvíc ji baví vystupovat s mikrofonem na pódiu.

Jana ČihákováJana ČihákováJana Čiháková

Barbora Ježková

Od malička miluje hudbu,zpěv a tanec.Navštěvuje ZUŠ -sólový zpěv,účastní se recitačních a spisovatelských soutěží,ráda a dobře maluje.Ve škole na besídky připravuje divadelní představení.Dva roky cvičí jógu,ráda lyžuje a potápí se. V budoucnu by se ráda stala zpěvačkou.

Barbora JežkováBarbora JežkováBarbora Ježková

Anna Mašková

Od 6-ti let navštěvuje ZUŠ ve Vraném nad Vltavou, kde se učí hře na klavír a v minulosti navštěvovala hodiny sborového a sólového zpěvu. Kromě toho miluje tanec, dva roky tančila pod vedením paní Šerákové. Čtvrtým rokem trénuje Wu-shu-čínský bojový sport, se kterým z různých soutěží přivezla více než dvacet medailí, včetně 1. místa na mistrovství republiky. Zúčastňuje se recitačních soutěží a různých divadelních představení. V budoucnu by se ráda věnovala zpěvu a herectví.

Anna MaškováAnna MaškováAnna Mašková

Kristýna Ulrichová

Od 3 let se věnuje tanci. Vyzkoušela si různé styly, od mažoretek, tancování s rekvizitami, až po cheerleading ve skupině Domino Dance, kde na mezinárodním finále v Lucerně získali v profi kategorii křišťálovou medaili. Dále navštěvovala ZUŠ v oboru tanec. Nyní se věnuje stylu show dance ve skupině Dc Inferno Kolín, kde tancuje ve skupinové choreografii, sólo a duo. Do této doby získala přes 50 medailí. Dva roky již dochází do Manamodels, kde v muzikálu Ples u Polárky aneb kdo ukradl poklad, hraje roli Kocoura v botách, účastní se tématických modních přehlídek a soutěží. Dále byla finalistkou Miss Polabí.

Kristýna UlrichováKristýna UlrichováKristýna Ulrichová

Leontýnka Lálová

Od 5ti let navštěvuje dramatický kroužek, prvním rokem také ZUŠ - sólový zpěv. Pro své vrstevníky, ale i mladší děti ráda organizuje různé akce sportovního či zábavného charakteru, vymýšlí hry a krátká divadelní představení. Ve volném čase také ráda sportuje. Miluje hlavně lyžování, bruslení, jízdu na kole a plavání. Novým koníčkem se stala recitace, ve které letos zaznamenala veliký úspěch a probojovala se až do pražského kola recitační soutěže.

Leontýnka LálováLeontýnka LálováLeontýnka Lálová

Julia Šlahařová

Charismatická milovnice umění. Od útlého dětství zpívá, tančí a maluje. Ráda si zahraje v divadelních představeních a zejména v muzikálech. V budoucnosti by si přála jít ve šlépějích Karla Gotta, či-li býti zpěvačkou, herečkou a malířkou v jedné osobě.

Julia ŠlahařováJulia ŠlahařováJulia Šlahařová

Catherine Elizabeth Hort

Od 5 let se věnuje baletu v baletní škole Státní Opery Praha a sborovému zpěvu na ZUŠ. Vystupovala v opeře Kouzelná flétna a Vánoční mši. Od 7 let se orientuje na sólový zpěv pod vedením paní Mileny Soukupové a nyní Daniely Štěpánové. Další její vášní je práce před kamerou. Natočila hlavní dětskou roli ve filmu Martin a Venuše, reklamní film pro Chateau Mcely, adventní kalendář COOP pro švýcarskou televizi, hrála v norské pohádce Král Vánoc, a mnohých TV reklamách př. na Českou Spořitelnu, Jupík pusinky a další

Catherine Elizabeth HortCatherine Elizabeth HortCatherine Elizabeth Hort

Izabela Jati

Od 5 let se věnuje hře na klavír a zpěvu. Úspěšně se účastní pěveckých soutěží pořádaných v České Republice, vystupuje na benefičních koncertech a jiných představeních. V roce 2015 získala hlavní dětskou roli v divadelním představení. Tanec trénuje s kopřivnickou skupinou Thara DC, která vystupuje po celé České Republice i v zahraničí. Je výborná výtvarnice, sportovkyně, milovnicě psů a koní.

Izabela JatiIzabela JatiIzabela Jati

Oxana Fedorová

Od 6 let se věnovala baletu v Baletní škole Jana Němce, sólovému zpěvu, kresbě, keramice ve studiu MIX. Také se věnuje latinsko-americkým tancům v taneční škole SEN. Úspěšně se zúčastnila několik pěveckých soutěží: Mezinárodní soutěž & Festival umění AVE BOHEMIA Praha 2015 a 2016 (vždy 2. místo) a 3. Mezinárodní hudební soutěže v Římě (květen 2017). Chtěla by se stát zpěvačkou, herečkou, nebo moderátorkou.

Oxana FedorováOxana FedorováOxana Fedorová

Michaela Sodomková

Od 3 let se věnuje komerčnímu aerobiku v Aerobic Centru - Pardubice (se svým týmem obsazují přední místa), navštěvuje Taneční centrum Monsignore - Magdy Mauerové (balet a moderní tanec). Od 5 let dochází do ZUŠ v Pardubicích na sólový zpěv pod vedením Mgr. Zdeňky Grossové .Vyzkoušela si práci fotomodelky. Ráda jezdí na koni a hraje tenis. Miluje hudbu, tanec.

Michaela SodomkováMichaela SodomkováMichaela Sodomková

Karolína Čížková

Od 5 let zpívá pod vedením sbormistryně Světlany Tvrzické ve sboru Claireton Chorale , se kterým se zúčastnila spousty zajímavých projektů (např. natáčení pořadu J. Uhlíře a Z. Svěráka ?Hodina zpěvu?, VIVALDIANNO MĚSTO ZRCADEL v O2 Aréně). Zahrála si drobnou roli v životopisném dramatu Monstrum. Ráda hraje na piano, navštěvuje hodiny sólového zpěvu, zajímá se o hru na další hudební nástroje. Je vášnivou čtenářkou a v budoucnu by se ráda stala zpěvačkou nebo herečkou.

Karolína ČížkováKarolína ČížkováKarolína Čížková

Alex Pardo

Od první třídy navštěvuje ZUŠ, kde se věnuje zpěvu a hře na klavír. Zpívá ve sboru Triangl, se kterým má za sebou spoustu krásných vystoupení. Tancoval v tanečním studiu Lyra, navštěvuje školní dramatický kroužek a hraje florbal. Učinkuje v muzikálu Ples u Vánoční hvězdy, aneb kdo ukradl poklad.

Alex PardoAlex PardoAlex Pardo

Adéla Kubová

Od devíti let hraje v táborském Divadle mladých, má ráda sport, zpěv, herectví a jízdu na koni. Čtyři roky se věnovala gymnastice (2 roky moderní a 2 roky sportovní). Rok šermuje ve skupině historického šermu A.K.A. Má také ráda módu a kreslení. Chtěla by se stát zpěvačkou nebo herečkou.

Adéla KubováAdéla KubováAdéla Kubová

Viktorie Anna Petráčková

Od 5 ti let zpívá v dětském pěveckém sboru Clairoton chorale. Věnuje se baletu a disco dance v dívčí taneční formaci Silueta. Ve škole se věnuje studiu jazyků, nejvíce ji ale baví matematika. Chtěla by se stát herečkou, zpěvačkou, nebo moderátorkou.

Viktorie Anna PetráčkováViktorie Anna PetráčkováViktorie Anna Petráčková

Filip Kruglov

Od šesti let hraje na housle, zabývá se zpěvem, herctvím a natáčením od devíti chodí na dramatický kroužek. Věnuje se také střihu videa a plánuje natočit svůj film. Herectví ho hodně zaujalo a tak se přihlásil LHŠ. V budoucnosti chtěl by studovat herectví a režií.

Filip KruglovFilip KruglovFilip Kruglov

Klaudie Jarkovská

Od 5 let navštěvuje ZUŠ, kde se učí hře na klavír a sólovému zpěvu. Zpívá také v dětském pěveckém sboru Kvítek Poděbrady. Začínala baletem, pak tančila v TS Lyra disco tance. Hraje basketbal. Učinkuje v muzikálu Ples u Vánoční hvězdy, aneb kdo ukradl poklad a v hudební pohádce Hrníčkové kouzlo, kde byla obsazena do hlavní role. Zazpívala si i s Moravským divadlem Olomouc v opeře Rusalka.

Klaudie JarkovskáKlaudie JarkovskáKlaudie Jarkovská