Dětská show TV Stars

Účinkující TV Stars

Leona Šmérková - moderátorka

Věnuje se tanci, zpěvu, herectví a moderování. Tančila moderní tanec, show dance, street dance a disco dance. Je několika násobná mistryně ČR ve formacích v kategoriích show dance a moderní tanec. V budoucnu by se chtěla stát muzikálovou zpěvačkou, herečkou a tanečnicí.

Leona Šmérková - moderátorkaLeona Šmérková - moderátorkaLeona Šmérková - moderátorka

Lukáš Veřtát

Věnuje se zpěvu, hře na violoncello, klávesy a kytaru. Získal na mezinárodním festivalu cenu Top Talent a 2. místo v mezinárodní pěvecké soutěži. Úspěšně se také zúčastnil mezinárodní pěvecké soutěže Starsvoices ve Švýcarsku. Zahrál si roli Mikuláše v muzikálu Láska a roli Vlka v muzikálu Ples u vánoční Hvězdy aneb kdo ukradl poklad. Nyní také hraje v divadelním souboru SPŠ Tábor.

Lukáš VeřtátLukáš VeřtátLukáš Veřtát

Kristýna Mandousová

Od 5 let se věnuje závodnímu aerobiku, latinsko-americkým tancům, sólovému zpěvu, modelingu pro Fashion weak Prague - Replay. V aerobiku nasbírala úspěšně přes 80 medajlí, a v aerobik team show B.A.T získala zlaté medajle v celé Tour. V latinsko- amerických tancích ve formacích zlato v Národním šampionátu. Titul minimiss aerobik v Šumperku 2015 a v Plzni 2015. Titul 1. vícemiss KK Žij pohybem 2013. Účinkovala v muzikálu Ples u Vánoční hvězdy, aneb kdo ukradl poklad a v TV reklamě Sazka.

Kristýna MandousováKristýna MandousováKristýna Mandousová

Michaela Pixová

Od 6 let se věnuje latinsko-americkým tancům, Windsurfingu, lyžování, psaní knih a básní, zpívala ve sboru Notičky 3 roky, avšak nyní se věnuje sólovému zpěvu, který miluje, stejně jako herectví, kterému propadá podstatně celý svůj život. Absolvovala kurzy Media TV a několik natáčení. Chtěla by se stát herečkou nebo moderátorkou.

Michaela PixováMichaela PixováMichaela Pixová

Catherine Elizabeth Hort

Od 5 let se věnuje baletu v baletní škole Státní Opery Praha a sborovému zpěvu na ZUŠ. Vystupovala v opeře Kouzelná flétna a Vánoční mši. Od 7 let se orientuje na sólový zpěv pod vedením paní Mileny Soukupové a nyní Daniely Štěpánové. Další její vášní je práce před kamerou. Natočila hlavní dětskou roli ve filmu Martin a Venuše, reklamní film pro Chateau Mcely, adventní kalendář COOP pro švýcarskou televizi, hrála v norské pohádce Král Vánoc, a mnohých TV reklamách př. na Českou Spořitelnu, Jupík pusinky a další

Catherine Elizabeth HortCatherine Elizabeth HortCatherine Elizabeth Hort

Michaela Sodomková

Od 3 let se věnuje komerčnímu aerobiku v Aerobic Centru - Pardubice (se svým týmem obsazují přední místa), navštěvuje Taneční centrum Monsignore - Magdy Mauerové (balet a moderní tanec). Od 5 let dochází do ZUŠ v Pardubicích na sólový zpěv pod vedením Mgr. Zdeňky Grossové .Vyzkoušela si práci fotomodelky. Ráda jezdí na koni a hraje tenis. Miluje hudbu, tanec .

Michaela SodomkováMichaela SodomkováMichaela Sodomková

Viktorie Anna Petráčková

Od 5 ti let zpívá v dětském pěveckém sboru Clairoton chorale. Věnuje se baletu a disco dance v dívčí taneční formaci Silueta. Ve škole se věnuje studiu jazyků, nejvíce ji ale baví matematika. Chtěla by se stát herečkou, zpěvačkou, nebo moderátorkou.

Viktorie Anna PetráčkováViktorie Anna PetráčkováViktorie Anna Petráčková

Nela Dobiášová

Od malička se věnuje hře na klavír, sportovnímu aerobiku a latinsko-americkým tancům a nyní také sólovému zpěvu. Získala titul mistryně ČR v týmových latinsko-amerických formacích a titul vicemistryně ČR v Aerobic team show. Účinkovala v muzikálu Ples u vánoční hvězdy, v TV reklamách Marťánci, O2, Macy´s, Auto Škoda a Sazka. Získala titul 1. vicemiss Polabí 2013 a Miss Sympatie Polabí 2013. Nejvíce si však cení titulu Minimiss Aerobic 2013.

Nela DobiášováNela DobiášováNela Dobiášová

Jasmína Houfová

Věnuje se tanci, hudbě, divadlu a výtvarnu. Od šesti let hraje na flétnu, navštěvuje dramatický a výtvarný kroužek na ZUŠ. Ráda vymýšlí vlastní choreografie, při kterých využívá své dovednosti z kurzů latinskoamerických, orientálních a moderních tanců. Pravidelně se účastní MLŠH ve Valticích a divadelních kursů Václava Martince.

Jasmína HoufováJasmína HoufováJasmína Houfová

Pavlína Halvová

Od 5 let se věnuje hře na piano a od 7 let navštěvuje ZUŠ Háje hru na klavír a zpěv. Ve škole se věnuje dramatickému kroužku a rétorice. Je velice tvořivá a neustále si tvoří nějaké vlastní projekty a choreografie. Ráda lyžuje, bruslí a hraje tenis. Mluví anglicky a učí se německy. Navštěvuje hereckou školu A-casting, a v budoucnu by se chtěla věnovat zpěvu a moderování.

Pavlína HalvováPavlína HalvováPavlína Halvová

Izabela Jati

Od 5 let se věnuje hře na klavír a zpěvu. Úspěšně se účastní pěveckých soutěží pořádaných v České Republice, vystupuje na benefičních koncertech a jiných představeních. V roce 2015 získala hlavní dětskou roli v divadelním představení. Tanec trénuje s kopřivnickou skupinou Thara DC, která vystupuje po celé České Republice i v zahraničí. Je výborná výtvarnice, sportovkyně, milovnicě psů a koní.

Izabela JatiIzabela JatiIzabela Jati

Julia Šlahařová

Charismatická milovnice umění. Od útlého dětství zpívá, tančí a maluje. Ráda si zahraje v divadelních představeních a zejména v muzikálech. V budoucnosti by si přála jít ve šlépějích Karla Gotta, či-li býti zpěvačkou, herečkou a malířkou v jedné osobě.

Julia ŠlahařováJulia ŠlahařováJulia Šlahařová

Aneta Křížová

Od pěti let se věnuje hře na klavír a zpěvu jak sborovému, tak sólovému. Dále hraje na housle, kytaru a flétnu. Věnuje se tanci v ZUŠ a také navštěvuje taneční školu PopBaletu. Zajímá ji herectví a účastnila se několika natáčení - Vyprávěj, Cesty domů, Vodníci, Neviditelní, Dasslerové. Je také výborná výtvarnice a milovnice zvířat.

Aneta KřížováAneta KřížováAneta Křížová

Natálie Rejmišová

Ráda zpívá, od šesti let se věnuje zpěvu. V pěti letech se věnovala jamdance a gymnastice. V první třídě zkoušela mažoretky. V současné době kromě zpěvu hraje bowling.

Natálie RejmišováNatálie RejmišováNatálie Rejmišová

Oxana Fedorová

Od 6 let se věnovala baletu v Baletní škole Jana Němce, sólovému zpěvu, kresbě, keramice ve studiu MIX. Také se věnuje latinsko-americkým tancům v taneční škole SEN. Úspěšně se zúčastnila několik pěveckých soutěží: Mezinárodní soutěž & Festival umění AVE BOHEMIA Praha 2015 a 2016 (vždy 2. místo) a 3. Mezinárodní hudební soutěže v Římě (květen 2017). Chtěla by se stát zpěvačkou, herečkou, nebo moderátorkou.

Oxana FedorováOxana FedorováOxana Fedorová

Filip Kruglov

Od šesti let hraje na housle, zabývá se zpěvem, herctvím a natáčením od devíti chodí na dramatický kroužek. Věnuje se také střihu videa a plánuje natočit svůj film. Herectví ho hodně zaujalo a tak se přihlásil LHŠ. V budoucnosti chtěl by studovat herectví a režií.

Filip KruglovFilip KruglovFilip Kruglov

Karolína Čížková

Od 5 let zpívá pod vedením sbormistryně Světlany Tvrzické ve sboru Claireton Chorale , se kterým se zúčastnila spousty zajímavých projektů (např. natáčení pořadu J. Uhlíře a Z. Svěráka ?Hodina zpěvu?, VIVALDIANNO MĚSTO ZRCADEL v O2 Aréně). Zahrála si drobnou roli v životopisném dramatu Monstrum. Ráda hraje na piano, navštěvuje hodiny sólového zpěvu, zajímá se o hru na další hudební nástroje. Je vášnivou čtenářkou a v budoucnu by se ráda stala zpěvačkou nebo herečkou.

Karolína ČížkováKarolína ČížkováKarolína Čížková

Alex Pardo

Od první třídy navštěvuje ZUŠ, kde se věnuje zpěvu a hře na klavír. Zpívá ve sboru Triangl, se kterým má za sebou spoustu krásných vystoupení. Tancoval v tanečním studiu Lyra, navštěvuje školní dramatický kroužek a hraje florbal. Učinkuje v muzikálu Ples u Vánoční hvězdy, aneb kdo ukradl poklad.

Alex PardoAlex PardoAlex Pardo

Adéla Kubová

Od devíti let hraje v táborském Divadle mladých, má ráda sport, zpěv, herectví a jízdu na koni. Čtyři roky se věnovala gymnastice (2 roky moderní a 2 roky sportovní). Rok šermuje ve skupině historického šermu A.K.A. Má také ráda módu a kreslení. Chtěla by se stát zpěvačkou nebo herečkou.

Adéla KubováAdéla KubováAdéla Kubová

Berenika Štádlerová

Již více než 5 let se věnuje tanci (moderní tanec, irské tance) a herectví, a nyní i zpěvu. Je vášnivá čtenářka a jejím snem je stát se herečkou nebo režisérkou.

Berenika ŠtádlerováBerenika ŠtádlerováBerenika Štádlerová

Adéla Zouharová

Od 5 let se věnuje sólovému zpěvu pod vedením paní Reneé Nachtigallové. Úspěšně se zúčastnila několik pěveckých soutěží: Slavíci ve školní lavici (3. místo), Podbrdský kos (2. místo) a Ceny hudební akademie Praha (2. místo). Od 3,5 let se také věnuje tanečnímu stylu show dance v taneční škole R.A.K. Beroun, se svou formací se stala mistryní Čech v kategorii show dance. Ráda jezdí na kole, lyžuje, hraje tenis a kreslí.

Adéla ZouharováAdéla ZouharováAdéla Zouharová

Klaudie Jarkovská

Od 5 let navštěvuje ZUŠ, kde se učí hře na klavír a sólovému zpěvu. Zpívá také v dětském pěveckém sboru Kvítek Poděbrady. Začínala baletem, pak tančila v TS Lyra disco tance. Hraje basketbal. Učinkuje v muzikálu Ples u Vánoční hvězdy, aneb kdo ukradl poklad a v hudební pohádce Hrníčkové kouzlo, kde byla obsazena do hlavní role. Zazpívala si i s Moravským divadlem Olomouc v opeře Rusalka.

Klaudie JarkovskáKlaudie JarkovskáKlaudie Jarkovská