Dětská show TV Stars

Děti TV Stars

Leona Šmérková - moderátorka

Věnuje se tanci, zpěvu, herectví a moderování. Tančila moderní tanec, show dance, street dance a disco dance. Je několika násobná mistryně ČR ve formacích v kategoriích show dance a moderní tanec. V budoucnu by se chtěla stát muzikálovou zpěvačkou, herečkou a tanečnicí.

Leona Šmérková - moderátorkaLeona Šmérková - moderátorkaLeona Šmérková - moderátorka

Michaela Pixová - moderátorka

Od 6 let se věnuje latinsko-americkým tancům, Windsurfingu, lyžování, psaní knih a básní, zpívala ve sboru Notičky 3 roky, avšak nyní se věnuje sólovému zpěvu, který miluje, stejně jako herectví, kterému propadá podstatně celý svůj život. Absolvovala kurzy Media TV a několik natáčení. Chtěla by se stát herečkou nebo moderátorkou.

Michaela Pixová - moderátorkaMichaela Pixová - moderátorkaMichaela Pixová - moderátorka

Viktorie Anna Petráčková - moderátorka

Od 5 ti let zpívá v dětském pěveckém sboru Clairoton chorale. Věnuje se baletu a disco dance v dívčí taneční formaci Silueta. Ve škole se věnuje studiu jazyků, nejvíce ji ale baví matematika. Chtěla by se stát herečkou, zpěvačkou, nebo moderátorkou.

Viktorie Anna Petráčková - moderátorkaViktorie Anna Petráčková - moderátorkaViktorie Anna Petráčková - moderátorka

Nela Dobiášová - moderátorka

Od malička se věnuje hře na klavír, sportovnímu aerobiku a latinsko-americkým tancům a nyní také sólovému zpěvu. Získala titul mistryně ČR v týmových latinsko-amerických formacích a titul vicemistryně ČR v Aerobic team show. Účinkovala v muzikálu Ples u vánoční hvězdy, v TV reklamách Marťánci, O2, Macy´s, Auto Škoda a Sazka. Získala titul 1. vicemiss Polabí 2013 a Miss Sympatie Polabí 2013. Nejvíce si však cení titulu Minimiss Aerobic 2013.

Nela Dobiášová - moderátorkaNela Dobiášová - moderátorkaNela Dobiášová - moderátorka

Jasmína Houfová

Věnuje se tanci, hudbě, divadlu a výtvarnu. Od šesti let hraje na flétnu, navštěvuje dramatický a výtvarný kroužek na ZUŠ. Ráda vymýšlí vlastní choreografie, při kterých využívá své dovednosti z kurzů latinskoamerických, orientálních a moderních tanců. Pravidelně se účastní MLŠH ve Valticích a divadelních kursů Václava Martince.

Jasmína HoufováJasmína HoufováJasmína Houfová

Kristýna Mandousová

Od 5 let se věnuje závodnímu aerobiku, latinsko-americkým tancům, sólovému zpěvu, modelingu pro Fashion weak Prague - Replay. V aerobiku nasbírala úspěšně přes 80 medajlí, a v aerobik team show B.A.T získala zlaté medajle v celé Tour. V latinsko- amerických tancích ve formacích zlato v Národním šampionátu. Titul minimiss aerobik v Šumperku 2015 a v Plzni 2015. Titul 1. vícemiss KK Žij pohybem 2013. Účinkovala v muzikálu Ples u Vánoční hvězdy, aneb kdo ukradl poklad a v TV reklamě Sazka.

Kristýna MandousováKristýna MandousováKristýna Mandousová

Izabela Jati

Od 5 let se věnuje hře na klavír a zpěvu. Úspěšně se účastní pěveckých soutěží pořádaných v České Republice, vystupuje na benefičních koncertech a jiných představeních. V roce 2015 získala hlavní dětskou roli v divadelním představení. Tanec trénuje s kopřivnickou skupinou Thara DC, která vystupuje po celé České Republice i v zahraničí. Je výborná výtvarnice, sportovkyně, milovnicě psů a koní.

Izabela JatiIzabela JatiIzabela Jati

Karolína Jandová

Od malička se věnuje zpěvu, tanci a jízdě na koni. Je mažoretkou, tančila latinsko-americké tance pod vedením vítězky Stardance Alice Stodůlkové. Navštěvuje sborový zpěv a založila hudební skupinu Twelve eyes, s kterou vystupuje na školních akcích. Získala 2. místo v Letňanské Superstar 2014. TV: Fotograf. Je reportérkou Dětské televize Media TV. V budoucnu by se chtěla stát muzikálovou zpěvačkou a herečkou.

Karolína JandováKarolína JandováKarolína Jandová

Aneta Křížová

Od pěti let se věnuje hře na klavír a zpěvu jak sborovému, tak sólovému. Dále hraje na housle, kytaru a flétnu. Věnuje se tanci v ZUŠ a také navštěvuje taneční školu PopBaletu. Zajímá ji herectví a účastnila se několika natáčení - Vyprávěj, Cesty domů, Vodníci, Neviditelní, Dasslerové. Je také výborná výtvarnice a milovnice zvířat.

Aneta KřížováAneta KřížováAneta Křížová

Natálie Rejmišová

Ráda zpívá, od šesti let se věnuje zpěvu. V pěti letech se věnovala jamdance a gymnastice. V první třídě zkoušela mažoretky. V současné době kromě zpěvu hraje bowling.

Natálie RejmišováNatálie RejmišováNatálie Rejmišová

Lukáš Veřtát

Věnuje se zpěvu, hře na violoncello, klávesy a kytaru. Získal na mezinárodním festivalu cenu Top Talent a 2. místo v mezinárodní pěvecké soutěži. Úspěšně se také zúčastnil mezinárodní pěvecké soutěže Starsvoices ve Švýcarsku. Zahrál si roli Mikuláše v muzikálu Láska a roli Vlka v muzikálu Ples u vánoční Hvězdy aneb kdo ukradl poklad. Nyní také hraje v divadelním souboru SPŠ Tábor.

Lukáš VeřtátLukáš VeřtátLukáš Veřtát

Agáta Tandlerová

Od první třídy sólově zpívá a hraje na klavír v ZUŠ, věnuje se také klasickému tanci v baletní škole v plzeňském divadle a modernímu tanci v DCPP, vyzkoušela si i modeling a objevila se v TV reklamě. V současné době tančí v plzeňském DJKT v operním představení Kocour v botách.

Agáta TandlerováAgáta TandlerováAgáta Tandlerová

Aliki Mourmoura

Šest let se věnuje tanci ve Fantasy Dance Studio. Miluje zpěv, tanec a herectví. Mluví Řecky, Česky a učí se Anglicky a Španělsky. Její idol je Bruno Mars a dívčí idol Ariana Grande.

Aliki MourmouraAliki MourmouraAliki Mourmoura

Alex Pardo

Od první třídy navštěvuje ZUŠ, kde se věnuje zpěvu a hře na klavír. Zpívá ve sboru Triangl, se kterým má za sebou spoustu krásných vystoupení. Tancoval v tanečním studiu Lyra, navštěvuje školní dramatický kroužek a hraje florbal. Učinkuje v muzikálu Ples u Vánoční hvězdy, aneb kdo ukradl poklad.

Alex PardoAlex PardoAlex Pardo

Nikola Svobodová

Od čtyř let se věnuje zpěvu v ZUŠ, hraje na flétnu a je členkou hiphopove skupiny TOP SECRET. Miluje jízdu na koních a pravidelné navštěvuje útulky s opuštěnými zvířátky. Chtěla by byt zpěvačkou a módní návrhářkou.

Nikola SvobodováNikola SvobodováNikola Svobodová

Filip Kruglov

Od šesti let hraje na housle, zabývá se zpěvem, herctvím a natáčením od devíti chodí na dramatický kroužek. Věnuje se také střihu videa a plánuje natočit svůj film. Herectví ho hodně zaujalo a tak se přihlásil LHŠ. V budoucnosti chtěl by studovat herectví a režií.

Filip KruglovFilip KruglovFilip Kruglov

Berenika Štádlerová

Již více než 5 let se věnuje tanci (moderní tanec, irské tance) a herectví, a nyní i zpěvu. Je vášnivá čtenářka a jejím snem je stát se herečkou nebo režisérkou.

Berenika ŠtádlerováBerenika ŠtádlerováBerenika Štádlerová

Adéla Roztočilová

Od 5 let se věnuje sólovému zpěvu pod vedením paní Reneé Nachtigallové. Úspěšně se zúčastnila několik pěveckých soutěží: Slavíci ve školní lavici (3. místo), Podbrdský kos (2. místo) a Ceny hudební akademie Praha (2. místo). Od 3,5 let se také věnuje tanečnímu stylu show dance v taneční škole R.A.K. Beroun, se svou formací se stala mistryní Čech v kategorii show dance. Ráda jezdí na kole, lyžuje, hraje tenis a kreslí.

Adéla RoztočilováAdéla RoztočilováAdéla Roztočilová

Natálie Matičková

Věnuje se zpěvu, tanci a hře na klavír. Navštěvuje ZUŠ v Sušici. Obsadila 2. místo v pěveckých soutěžích: Solasido a Little Star Litoměřice. Touha stát se herečkou jí převedla na Letní hereckou školu. Účastnila se natáčení: Pojedeme k moři, Policie Modrava, Sedmero krkavců.

Natálie MatičkováNatálie MatičkováNatálie Matičková

Klaudie Jarkovská

Od 5 let navštěvuje ZUŠ, kde se učí hře na klavír a sólovému zpěvu. Zpívá také v dětském pěveckém sboru Kvítek Poděbrady. Začínala baletem, pak tančila v TS Lyra disco tance. Hraje basketbal. Učinkuje v muzikálu Ples u Vánoční hvězdy, aneb kdo ukradl poklad a v hudební pohádce Hrníčkové kouzlo, kde byla obsazena do hlavní role. Zazpívala si i s Moravským divadlem Olomouc v opeře Rusalka.

Klaudie JarkovskáKlaudie JarkovskáKlaudie Jarkovská