Dětská show TV Stars

Účinkující TV Stars

Lukáš Veřtát

Věnuje se zpěvu, hře na violoncello, klávesy a kytaru. Získal na mezinárodním festivalu cenu Top Talent a 2. místo v mezinárodní pěvecké soutěži. Úspěšně se také zúčastnil mezinárodní pěvecké soutěže Starsvoices ve Švýcarsku. Zahrál si roli Mikuláše v muzikálu Láska a roli Vlka v muzikálu Ples u vánoční Hvězdy aneb kdo ukradl poklad. Nyní také hraje v divadelním souboru SPŠ Tábor.

Lukáš VeřtátLukáš VeřtátLukáš Veřtát

Zuzana Vocetková

Od 7 let navštěvovala Muzikálovou akademii Mariondance pod záštitou divadla Studio Dva, kde pod vedením Radomily Smíškové, Kláry Cibulkové a Dany Benešové nastudovala muzikály Rebelové a Pomáda. Byla vybrána do projektu Pražský pěvecký festival. Kromě hudby, zpěvu, tance a hry na klavír také velice ráda sportuje. Jejím snem je stát se herečkou a zpěvačkou.

Zuzana VocetkováZuzana VocetkováZuzana Vocetková

Pavlína Halvová

Od 5 let se věnuje hře na piano a od 7 let navštěvuje ZUŠ Háje hru na klavír a zpěv. Ve škole se věnuje dramatickému kroužku a rétorice. Je velice tvořivá a neustále si tvoří nějaké vlastní projekty a choreografie. Ráda lyžuje, bruslí a hraje tenis. Mluví anglicky a učí se německy. Navštěvuje hereckou školu A-casting, a v budoucnu by se chtěla věnovat zpěvu a moderování.

Pavlína HalvováPavlína HalvováPavlína Halvová

Linda Natálie Longinová

Od 5ti let zpívá ve školních sborech. Tři roky navštěvovala Výtvarnou tvorbu na ZUŠ, což z časových důvodů ukončila a nyní se věnuje disco tancům a thaiboxu. Druhým rokem také běhá za dobrovolné hasiče. Příští rok by ještě ráda přidala hru na klavír.

Linda Natálie LonginováLinda Natálie LonginováLinda Natálie Longinová

Lucie Neumannová

Od 5 let chodí do ZUŠ Klapkova. 5 let zpívala ve sboru, potom začala zpívat sólo. 5 let hrála na housle a teď na klavír. Chodila od 8 let na latinsko americké tance a věnovala se též modelingu. Má rada koně. Ráda natáčí videa na youtube. Zpěv ji baví nejvíc. V budoucnu by se chtěla věnovat zpěvu a herectví.

Lucie NeumannováLucie NeumannováLucie Neumannová

Barbora Techlovská

Zpěvu se věnuje od čtyř let, zpívá ve sboru SMoG Podkrušnohorského gymnázia Most. Nyní také dělá sólový zpěv v ZUČ Gassmanna. Baví jí také herectví a hra na klavír.

Barbora TechlovskáBarbora TechlovskáBarbora Techlovská

Adéla Zouharová

Od 5 let se věnuje sólovému zpěvu pod vedením paní Reneé Nachtigallové. Úspěšně se zúčastnila několik pěveckých soutěží: Slavíci ve školní lavici (3. místo), Podbrdský kos (2. místo) a Ceny hudební akademie Praha (2. místo). Od 3,5 let se také věnuje tanečnímu stylu show dance v taneční škole R.A.K. Beroun, se svou formací se stala mistryní Čech v kategorii show dance. Ráda jezdí na kole, lyžuje, hraje tenis a kreslí.

Adéla ZouharováAdéla ZouharováAdéla Zouharová

Eliška Krátká

Ve svých pěti letech začala chodit do různých kroužků jako je tancování a zpěv. Zpívala v Dětském sboru v Roudnici nad Labem. Také hrála na zobcovou a příčnou flétnu. Baví jí herectví, zpěv a jízda na koni. Hraje ráda na školních představení a různých akcí. A od malička se tomu všemu věnuje, moc jí to baví a naplňuje.

Eliška KrátkáEliška KrátkáEliška Krátká

Veronika Čejková

Od malička se věnuje zpěvu. Začínala v 4 letech ve sboru ZUŠ, pokračovala v pěveckém sboru Rolnička a nyní účinkuje v Dětské opeře Praha a vystupuje v Národním divadle, Stavovském divadle i ve Státní opeře. Chodila do kroužku streat dance, baletu a divadla. Vyzkoušela si i účinkování v televizi v zábavných pořadech a natáčení amatérského filmu. Hraje na klávesy, má ráda muzikály, divadlo a populární hudbu.

Veronika ČejkováVeronika ČejkováVeronika Čejková

Jana Čiháková

Nadšeně navštěvuje taneční i hudební obor ZUŠ - hru na lesní roh, sólový a sborový zpěv. Také ráda čte a sportuje. Hraje florbal, házenou, lyžuje, bruslí. Miluje zvířata. Nejvíc ji baví vystupovat s mikrofonem na pódiu.

Jana ČihákováJana ČihákováJana Čiháková

Daniel Curylo

Od malička má rád zpěv, hudbu a divadlo. Navštěvuje ZUŠ, kde se věnuje hře na bicí nástroje. Je členem street dancového klub Didedance v Ostravě. K jeho prvním úspěchům patří 2. místo na ostravském turnaji ve fotbalu v Hoštálkovicích. V tomto školním roce začíná navštěvovat obor dramatická výchova a herectví na Múzické škole v Ostravě.

Daniel CuryloDaniel CuryloDaniel Curylo

Michaela Sodomková

Od 3 let se věnuje komerčnímu aerobiku v Aerobic Centru - Pardubice (se svým týmem obsazují přední místa), navštěvuje Taneční centrum Monsignore - Magdy Mauerové (balet a moderní tanec). Od 5 let dochází do ZUŠ v Pardubicích na sólový zpěv pod vedením Mgr. Zdeňky Grossové .Vyzkoušela si práci fotomodelky. Ráda jezdí na koni a hraje tenis. Miluje hudbu, tanec.

Michaela SodomkováMichaela SodomkováMichaela Sodomková

Karolína Čížková

Od 5 let zpívá pod vedením sbormistryně Světlany Tvrzické ve sboru Claireton Chorale , se kterým se zúčastnila spousty zajímavých projektů (např. natáčení pořadu J. Uhlíře a Z. Svěráka ?Hodina zpěvu?, VIVALDIANNO MĚSTO ZRCADEL v O2 Aréně). Zahrála si drobnou roli v životopisném dramatu Monstrum. Ráda hraje na piano, navštěvuje hodiny sólového zpěvu, zajímá se o hru na další hudební nástroje. Je vášnivou čtenářkou a v budoucnu by se ráda stala zpěvačkou nebo herečkou.

Karolína ČížkováKarolína ČížkováKarolína Čížková

Alex Pardo

Od první třídy navštěvuje ZUŠ, kde se věnuje zpěvu a hře na klavír. Zpívá ve sboru Triangl, se kterým má za sebou spoustu krásných vystoupení. Tancoval v tanečním studiu Lyra, navštěvuje školní dramatický kroužek a hraje florbal. Učinkuje v muzikálu Ples u Vánoční hvězdy, aneb kdo ukradl poklad.

Alex PardoAlex PardoAlex Pardo

Adéla Kubová

Od devíti let hraje v táborském Divadle mladých, má ráda sport, zpěv, herectví a jízdu na koni. Čtyři roky se věnovala gymnastice (2 roky moderní a 2 roky sportovní). Rok šermuje ve skupině historického šermu A.K.A. Má také ráda módu a kreslení. Chtěla by se stát zpěvačkou nebo herečkou.

Adéla KubováAdéla KubováAdéla Kubová

Tereza Benešová

Od 5 let navštěvuje ZUŠ - 2 roky kurz Šikulka, 2 roky dramatický kroužek, od loňska se věnuje sólovému zpěvu a letos si přidala klavír a balet. S Manamodels se úspěšně zúčastňuje mezinárodních soutěží v modelingu. Účinkovala v muzikálu Ples u Vánoční hvězdy aneb kdo ukradl poklad. Úspěchy má v recitačních soutěžích a v loňském roce sezúčastnila pěvecké soutěže, kde mezi žáky 3.-5. ročníku obsadila 1. místo.

Tereza BenešováTereza BenešováTereza Benešová

Klaudie Jarkovská

Od 5 let navštěvuje ZUŠ, kde se učí hře na klavír a sólovému zpěvu. Zpívá také v dětském pěveckém sboru Kvítek Poděbrady. Začínala baletem, pak tančila v TS Lyra disco tance. Hraje basketbal. Učinkuje v muzikálu Ples u Vánoční hvězdy, aneb kdo ukradl poklad a v hudební pohádce Hrníčkové kouzlo, kde byla obsazena do hlavní role. Zazpívala si i s Moravským divadlem Olomouc v opeře Rusalka.

Klaudie JarkovskáKlaudie JarkovskáKlaudie Jarkovská