Dětská show TV Stars

Síň slávy - bývalí účinkující TV Stars

Veronika Spurná

Herečka, zpěvačka a tanečnice. Film a TV: Špačkovi v síti času, Vyprávěj, Cestou z pekla, Ulice, Špunti na vodě, Muž s fagotem, Piko, Hranaři atd. Divadlo: Král Lear (ABC), Dětská opera Praha, Andílci za Školou (Broadway). Členka skupiny 5Angels. Zúčastnila se turné s Britským populárním boybandem Union J. Nyní účinkuje jako sólová zpěvačka, moderátorka a youtuberka.

Veronika SpurnáVeronika SpurnáVeronika Spurná

Martin Holec

Herec, zpěvák a moderátor, konzervatoř Jaroslava Ježka obor muzikál. Film a TV: To nevymyslíš, Boží pole, Trapasy - Znalkyně umění, Hřiště 7, La Dame d´Izeu, Seriál Ordinace v růžové zahradě - role Marek Barna, seriál ČT Vyprávěj a další. Dabing: Znělka Mickey Mouse - Club House. Studuje konzervatoř Jaroslava Ježka

Martin HolecMartin HolecMartin Holec

Eva Matějovská

Ráda zpívá, tancuje, baví ji herectví, od malička hraje na klavír a flétnu. Její pěvecké začátky jsou spojené se soutěží Novopacký slavíček. Zvítězila v soutěži Zlatý slavíček, moderoval Martin Dejdar. Stala se finalistkou pěvecké soutěže Česko zpívá a získala 1. místo v rozhlasové soutěži start.rozhlas.cz

Eva MatějovskáEva MatějovskáEva Matějovská

Gabča Heclová

Věnuje se herectví, zpěvu a moderování. Získala 2.místo v soutěži středočeského kraje ve zpěvu, 1.místo v soutěži Ostrovský slavíček, měla hlavní roli v minioperce Karkulka. Film a TV: Ceny paměti národa, seriál Vyprávěj, reklama na obchodní řetězec K-mart a na fotoaparáty Panasonic. Byla přijata na Pražskou konzervatoř. Je známá youtuberka

Gabča HeclováGabča HeclováGabča Heclová

Simona Lewandowská

Věnuje se tanci, herectví, zpěvu a moderování. V šesti letech začala působit ve Zbraslavském divadle Oříšek, kde si zahrála v divadelní hře Princezna na hrášku a Popelka. Jako osmiletá se stala mistryní ČR, vicemistryní Evropy a 2. vicemistryní Světa ve street dance formace. Obsadila první místo na Miss Teens 2009.

Simona LewandowskáSimona LewandowskáSimona Lewandowská

Naty Hrychová

Od 4 let zpívala v Kühnově dětském sboru a v Kids republik, kde účinkovala v ND, Státní opeře a Rudolfinu. V O2 Aréně doprovázela frontmana skupiny Pink Floyd Rogera Waterse a zazpívala si s Národním londýnským symfonickým orchestrem jako doprovod skupiny Waterloo na koncertě ABBA Revival. Hrála roli malé Cosette v muzikálu Bídníci v GoJa Music Hall a roli malé Luisy v muzikálu Zorro v divadle Hybernia. Nyní hraje v divadle Semafor v opeře Betlém a v Kdyby tisíc klarinetů.

Naty HrychováNaty HrychováNaty Hrychová

Kristýna Mandousová

Od 5 let se věnuje závodnímu aerobiku, latinsko-americkým tancům, sólovému zpěvu, modelingu pro Fashion weak Prague - Replay. V aerobiku nasbírala úspěšně přes 80 medajlí, a v aerobik team show B.A.T získala zlaté medajle v celé Tour. V latinsko- amerických tancích ve formacích zlato v Národním šampionátu. Titul minimiss aerobik v Šumperku 2015 a v Plzni 2015. Titul 1. vícemiss KK Žij pohybem 2013. Účinkovala v muzikálu Ples u Vánoční hvězdy, aneb kdo ukradl poklad a v TV reklamě Sazka.

Kristýna MandousováKristýna MandousováKristýna Mandousová

Kateřina Kortanová

Navštěvuje výtvarný obor a dramatický kroužek na ZUŠ, kde moderuje koncerty. Pět let se věnovala aerobicu. Účastní se různých akcí a představení v kulturním a mateřském centru. Má ráda práci s dětmi. Jejím snem je herectví v jakékoliv podobě. Každý kulturní zážitek je pro ni velkým přínosem.

Kateřina KortanováKateřina KortanováKateřina Kortanová

Natálie Sadloňová

Od šesti let navštěvuje ZUŠ Buštěhrad, kde se učí hře na klavír. Ve svém volném čase se věnuje streetdance. Ráda vymýšlí své vlastní choreografie a čerpá inspiraci z YouTube. Tento školní rok vyhrála druhé místo v pěvecké soutěži ZŠ Buštěhrad. Ráda lyžuje, bruslí, jezdí na kole, učí se anglicky, každý den zpívá a tancuje. Natálky snem je herecká či pěvecká kariéra na profesionální úrovni. Jejím současným idolem je zpěvačka Katy Perry.

Natálie SadloňováNatálie SadloňováNatálie Sadloňová

Kristýna Petráková

Od 4 let se věnuje zpěvu a hře na flétnu, od 6 let hře na klavír. Navštěvovala 4 roky sborový zpěv, nyní se intenzivně věnuje především sólovému zpěvu. Získala 2.místo v mezinárodní pěvecké soutěži. Miluje divadlo a chtěla by se stát herečkou nebo muzikálovou herečkou. Absolvovala akreditační kurz Dětské televize Media TV. Účinkuje v roli Kláry v muzikálu Mýdlový princ v Divadle Broadway.

Kristýna PetrákováKristýna PetrákováKristýna Petráková

Josef Fečo

Zpívá, baví ho herectví a moderování, hraje na klavír. Je dvojnásobným vítězem pěvecké soutěže Little Star, získal cenu internetu v soutěži Česko zpívá, 2. místo v pěvecké soutěži Juniortalent a další. Hraje v muzikálu Addams family.

Josef FečoJosef FečoJosef Fečo

Izabela Jati

Od 5 let se věnuje hře na klavír a zpěvu. Úspěšně se účastní pěveckých soutěží pořádaných v České Republice, vystupuje na benefičních koncertech a jiných představeních. V roce 2015 získala hlavní dětskou roli v divadelním představení. Tanec trénuje s kopřivnickou skupinou Thara DC, která vystupuje po celé České Republice i v zahraničí. Je výborná výtvarnice, sportovkyně, milovnicě psů a koní.

Izabela JatiIzabela JatiIzabela Jati

Filip Kruglov

Od šesti let hraje na housle, zabývá se zpěvem, herctvím a natáčením od devíti chodí na dramatický kroužek. Věnuje se také střihu videa a plánuje natočit svůj film. Herectví ho hodně zaujalo a tak se přihlásil LHŠ. V budoucnosti chtěl by studovat herectví a režií.

Filip KruglovFilip KruglovFilip Kruglov

Catherine Elizabeth Hort

Od 5 let se věnuje baletu v baletní škole Státní Opery Praha a sborovému zpěvu na ZUŠ. Vystupovala v opeře Kouzelná flétna a Vánoční mši. Od 7 let se orientuje na sólový zpěv pod vedením paní Mileny Soukupové a nyní Daniely Štěpánové. Další její vášní je práce před kamerou. Natočila hlavní dětskou roli ve filmu Martin a Venuše, reklamní film pro Chateau Mcely, adventní kalendář COOP pro švýcarskou televizi, hrála v norské pohádce Král Vánoc, a mnohých TV reklamách př. na Českou Spořitelnu, Jupík pusinky a další

Catherine Elizabeth HortCatherine Elizabeth HortCatherine Elizabeth Hort

Barbora Ježková

Od malička miluje hudbu, zpěv a tanec.Navštěvuje ZUŠ -sólový zpěv,účastní se recitačních a spisovatelských soutěží,ráda a dobře maluje.Ve škole na besídky připravuje divadelní představení.Dva roky cvičí jógu,ráda lyžuje a potápí se. V budoucnu by se ráda stala zpěvačkou.

Barbora JežkováBarbora JežkováBarbora Ježková

Tereza Drábková

Od 2 let se věnuje zpěvu. Díky svému talentu získala několik ocenění. Třetí místo v taneční soutěži Česká Lípa, první místo v pěvecká soutěž Junior Talent 2011, první místo v soutěži Bořeňská čarodějnice 2011 a v pěvecké soutěži Little Star 2012 získala třetí místo. Nazpívala CD "Pro tebe 2011". Věnuje se také společenskému tanci a herectví. Účinkuje v roli Kláry v muzikálu Mýdlový princ v Divadle Broadway.

Tereza DrábkováTereza DrábkováTereza Drábková

Anna Mašková

Od 6-ti let navštěvuje ZUŠ ve Vraném nad Vltavou, kde se učí hře na klavír a v minulosti navštěvovala hodiny sborového a sólového zpěvu. Kromě toho miluje tanec, dva roky tančila pod vedením paní Šerákové. Čtvrtým rokem trénuje Wu-shu-čínský bojový sport, se kterým z různých soutěží přivezla více než dvacet medailí, včetně 1. místa na mistrovství republiky. Zúčastňuje se recitačních soutěží a různých divadelních představení. V budoucnu by se ráda věnovala zpěvu a herectví.

Anna MaškováAnna MaškováAnna Mašková

Ema Zenklová

Od 4 do 9 let se věnovala baletu v přípravce Statni opery. Od 5 let chodí do ZUŠ na klavír. Loni se začala učit hrát na zobcovou flétnu. Od 5 let zpívá ve sboru Beznot. Od ledna 2017 navštěvuje kurz Celoroční herecké školy A-casting Praha.

Ema ZenklováEma ZenklováEma Zenklová

Dominika Mia Srdínková

Miluje klasickou i moderní hudbu, psy, jízdu na koních, dobrodružství, vědu a herectví. Od malička se věnuje zpěvu a hře na hudební nástroje. Aktivně sportuje, hraje v dětském smyčcovém orchestru a studuje angličtinu.

Dominika Mia SrdínkováDominika Mia SrdínkováDominika Mia Srdínková

Michaela Pixová

Od 6 let se věnuje latinsko-americkým tancům, Windsurfingu, lyžování, psaní knih a básní, zpívala ve sboru Notičky 3 roky, avšak nyní se věnuje sólovému zpěvu, který miluje, stejně jako herectví, kterému propadá podstatně celý svůj život. Absolvovala kurzy Media TV a několik natáčení. Chtěla by se stát herečkou nebo moderátorkou.

Michaela PixováMichaela PixováMichaela Pixová

Nela Dobiášová

Od malička se věnuje hře na klavír, sportovnímu aerobiku a latinsko-americkým tancům a nyní také sólovému zpěvu. Získala titul mistryně ČR v týmových latinsko-amerických formacích a titul vicemistryně ČR v Aerobic team show. Účinkovala v muzikálu Ples u vánoční hvězdy, v TV reklamách Marťánci, O2, Macy´s, Auto Škoda a Sazka. Získala titul 1. vicemiss Polabí 2013 a Miss Sympatie Polabí 2013. Nejvíce si však cení titulu Minimiss Aerobic 2013.

Nela DobiášováNela DobiášováNela Dobiášová

Jasmína Houfová

Věnuje se tanci, hudbě, divadlu a výtvarnu. Od šesti let hraje na flétnu, navštěvuje dramatický a výtvarný kroužek na ZUŠ. Ráda vymýšlí vlastní choreografie, při kterých využívá své dovednosti z kurzů latinskoamerických, orientálních a moderních tanců. Pravidelně se účastní MLŠH ve Valticích a divadelních kursů Václava Martince.

Jasmína HoufováJasmína HoufováJasmína Houfová

Aneta Křížová

Od pěti let se věnuje hře na klavír a zpěvu jak sborovému, tak sólovému. Dále hraje na housle, kytaru a flétnu. Věnuje se tanci v ZUŠ a také navštěvuje taneční školu PopBaletu. Zajímá ji herectví a účastnila se několika natáčení - Vyprávěj, Cesty domů, Vodníci, Neviditelní, Dasslerové. Je také výborná výtvarnice a milovnice zvířat.

Aneta KřížováAneta KřížováAneta Křížová

Natálie Němcová

Věnuje se zpěvu, hře na klavír, herectví, jízdě na koni, tanci. Zahrála si ve filmu a i jako modelka si již vykračovala. Jejím největším snem je hrát a zpívat.

Natálie NěmcováNatálie NěmcováNatálie Němcová

Karolína Jandová

Od malička se věnuje zpěvu, tanci a jízdě na koni. Je mažoretkou, tančila latinsko-americké tance pod vedením vítězky Stardance Alice Stodůlkové. Navštěvuje sborový zpěv a založila hudební skupinu Twelve eyes, s kterou vystupuje na školních akcích. Získala 2. místo v Letňanské Superstar 2014. TV: Fotograf. Je reportérkou Dětské televize Media TV. V budoucnu by se chtěla stát muzikálovou zpěvačkou a herečkou.

Karolína JandováKarolína JandováKarolína Jandová

Adéla Frejová

Věnuje se herectví, zpěvu, moderování a divadlu. Tančila orientální tance v TŠ Sirrael a nyní je v taneční skupině R.A.K. Kladno Show Dance. Stala se tváří Animáček Littlest Pet Shop a 2. vicemiss na Mini miss Kladno 2013. Hraje v Kladenském Divadélku U Zvonu. TV: Ordinace v růž.zahradě 2, Poslední Cyklista a První republika

Adéla FrejováAdéla FrejováAdéla Frejová

Viktorie Tandlerová

Od pěti let se věnuje baletu a modernímu tanci, později moderování. Stále tančí v baletní škole DJKT v Plzni, modernu a street dance v DCPP, sólově zpívá a hraje na klavír v ZUŠ. Získala roli malé Bonnie v plzeňském muzikálu Bonnie a Clyde a Alenky v pražském muzikálu Alenka v kraji zázraků.

Viktorie TandlerováViktorie TandlerováViktorie Tandlerová

Maky Zdeňková

Věnuje se klasickému tanci v Baletní škole Olgy Kyndlové při Státní opeře Praha, zpěvu, sportovní gymnastice a částečně herectví. Byla absolutní vítězkou školní Superstar 2013. Účinkuje v představeních Národního divadla na scéně Státní opery Praha - opera Rusalka, Kouzelná flétna, Otello a baletu Labutí jezero.

Maky ZdeňkováMaky ZdeňkováMaky Zdeňková

Magdaléna Šumpíková

Od pěti let se věnuje hře na klavír (2.místo v okr. kole), baletu, modernímu tanci, sbor. a sólovému zpěvu. Hraje na zobcovou a příčnou flétnu. Ráda jezdí na koni. Vystupovala v muzikálech: Večer plný hvězd, Král zbojníků, Stroj času, Inspekce vodníků, Z pohádky do pohádky aj. Film a TV: Hodinový manžel, Fotograf, Všechny moje lásky, Vyprávěj.

Magdaléna ŠumpíkováMagdaléna ŠumpíkováMagdaléna Šumpíková

Michaela Pecháčková

Od svých čtyř let tancovala 6 let akrobatický rokenrol. Věnuje se sólovému zpěvu ve Škole moderního zpěvu Lukáše Jindry a zpívá v ZUŠ, čtyři roky navštěvuje dva dramatické kroužky. Na jaře 2014 získala druhé místo v celostátní soutěži básniček ArtBotič. Tancuje muzikálové tance pod vedením Kateřiny Dvořákové. Film a TV: Přešlapy, Závislosti, Tři bratři, reklama Jupík. Nafotila reklamu pro Pojišťovnu Direct. Hraje v koncertním provedení Bídníků roli Malé Cosetty.

Michaela PecháčkováMichaela PecháčkováMichaela Pecháčková

Anna Hamannová

Od 3 let se věnuje mažoretkám, baletu, latině a výrazovému tanci. Od 6 let zpívala v pěveckém sboru a nyní se věnuje zpěvu sólovému. Účastnila se recitační soutěže Dětská scéna. V roce 2010 a 2012 se stala II. Vicemiss Polabí a v roce 2013 ještě I. vicemiss Mažoretkou kadetek. Je členkou TS Bohemia a TK Kocour Modroočko. Je reportérkou Dětské televize Media TV. Účinkovala v představení o Ztracené lásce, Garfield a Frozen. Objevila se v seriálu ČT Vyprávěj.

Anna HamannováAnna HamannováAnna Hamannová

Silvie Matičková

Věnuje se zpěvu, hře na housle, recitaci a sportu. Umísťuje v soutěžích ZUŠ v sólovém, komorním a sborovém zpěvu a ve hře na housle. Obsadila 1. místo v pěvecké soutěži Solasido, 3. místo v Talent La Sophia. Byla vyhlášena AASČR sportovním talentem pro rok 2012.

Silvie MatičkováSilvie MatičkováSilvie Matičková

Carolina García

Má ráda hudbu, divadlo a tanec. Od šesti let se věnuje sólovému zpěvu, hře na housle, dramatickému oboru a výrazovému tanci na ZUŠ. Závodně tancuje hip hop v BDS Academy. Ráda by se v budoucnu věnovala profesi moderátorky nebo herečky.

Carolina GarcíaCarolina GarcíaCarolina García

Marina Sergejevna Sokol

Od malička dělala balet ve Státní opeře Praha. Baví jí herectví a věnuje se sólovému zpěvu. Zahrála si hlavní roli ve filmu Trik a v reklamách. Chce být muzikálovou zpěvačkou a moderátorkou.

Marina Sergejevna SokolMarina Sergejevna SokolMarina Sergejevna Sokol

Nikola Svobodová

Od čtyř let se věnuje zpěvu v ZUŠ, hraje na flétnu a je členkou hiphopove skupiny TOP SECRET. Miluje jízdu na koních a pravidelné navštěvuje útulky s opuštěnými zvířátky. Chtěla by byt zpěvačkou a módní návrhářkou.

Nikola SvobodováNikola SvobodováNikola Svobodová

Michaela Mervartová

Od čtyřech let se věnuje zpěvu v libereckém sboru Severáček a sólovému zpěvu v ZUŠ. Od šesti tančí moderní tanec (street dance, hip-hop, jazz dance) a byla vybrána k soutěžím jednotlivců Freestyle. Ráda recituje a moderuje. Chtěla by se stát herečkou a zpívat v muzikálech.

Michaela MervartováMichaela MervartováMichaela Mervartová

Petr Schejbal

Od 6 let se věnuje herectví, recitaci a rád zpívá. Členem divadelního spolku Kampak! Na 38. festivalu pražských amatérských loutkařů ocenění za herecký výkon opět v roli Michala. Hostování v Lucembursku a Belgii. Zahrál si na prknech pražských divadel Na Prádle, Na Rejdišti, Radar, v Žižkovském divadle Járy Cimrmana, Miriam, Karla Hackera. Účast v soutěži Pražské poetické setkání.

Petr SchejbalPetr SchejbalPetr Schejbal

Erika Petrova

Věnuje se tanci, zpěvu, herectví a fotomodelingu. Tančila také latinsko-americké tance. Od pěti let zpívá, hraje na klavír a úspěšně se účastnila několika recitačních soutěží. V budoucnu by se chtěla stát muzikálovou zpěvačkou, herečkou a dál se věnovat fotomodelngu.

Erika PetrovaErika PetrovaErika Petrova

Kristina Szabó

Má ráda divadlo, zpěv, tanec, hudbu.Od pěti let chodí do ZUŠ na herectví. Od osmi let se věnuje muzikálovému herectví, kde se učí hrát, zpívat, tančit. Hrála v Minoru, Gongu, U Hasičů a Hybernii. Chce být herečkou nebo muzikálovou herečkou.

Kristina SzabóKristina SzabóKristina Szabó

Lucie Hofmanová

Má za sebou řadu televizních rozhovorů a vystoupení v dětských pořadech, rozhovory pro rádia a časopisy. Získala nominační diplom Zlatý oříšek pro nejtalentovanější děti z celé ČR a Zlatý oříšek 2010 dětského serveru Alík. Soutěže: Mini Playback Show, Talent 2009, Miss Barbie, Divoká karta ČS má talent a další. Reprezentuje ČR ve street a disko Dance a umisťuje se na stupních vítězů v ČR i v zahraničí.

Lucie HofmanováLucie HofmanováLucie Hofmanová

Aliki Mourmoura

Šest let se věnuje tanci ve Fantasy Dance Studio. Miluje zpěv, tanec a herectví. Mluví Řecky, Česky a učí se Anglicky a Španělsky. Její idol je Bruno Mars a dívčí idol Ariana Grande.

Aliki MourmouraAliki MourmouraAliki Mourmoura

Natálie Rejmišová

Ráda zpívá, od šesti let se věnuje zpěvu. V pěti letech se věnovala jamdance a gymnastice. V první třídě zkoušela mažoretky. V současné době kromě zpěvu hraje bowling.

Natálie RejmišováNatálie RejmišováNatálie Rejmišová

Berenika Štádlerová

Již více než 5 let se věnuje tanci (moderní tanec, irské tance) a herectví, a nyní i zpěvu. Je vášnivá čtenářka a jejím snem je stát se herečkou nebo režisérkou.

Berenika ŠtádlerováBerenika ŠtádlerováBerenika Štádlerová

Lucie Lexová

Zpěvu se věnuje od 6 let, základy dostala od otce. Dva roky závodně tancovala discodance taneční formace v No Limit. V roce 2013 se s rodinou účastnila televizní pěvecké soutěže Zpívá celá rodina, kterou vyhráli a získali tak dovolenou snů. Pravidelně se účastní pěveckých soutěží. Miluje muzikály. Je reportérkou Dětské televize Media TV. Chtěla by se stát muzikálovou zpěvačkou.

Lucie LexováLucie LexováLucie Lexová

Adéla Částková

Věnuje se zpěvu, moderování, herectví, tanci, klavíru a jízdě na koni. Natočila reklamní spot ČS Gól, reportáž Zprávičky ČT 1, seriál ČT Vyprávěj. Pravidelně se účastní koncertů, soutěží a modelingových akcí. Získává ocenění v soutěžích street dance v ČR, ale i v zahraničí - 1. místo ESDU Chorvatsko.

Adéla ČástkováAdéla ČástkováAdéla Částková

Daniela Byrtusová

Od 4 let navštěvuje ZUŠ v Lysé nad Labem, kde se věnuje zpěvu a literárně dramatickému oboru. Od šesti let tančí v tanečním studiu TS Lyra Praha Lydie Kopáčové (disco dance, hip hop, dance show, break dance). Hrála v seriálu TV Prima Cesty domů, ve filmu České televize Poslední cyklista.

Daniela ByrtusováDaniela ByrtusováDaniela Byrtusová

Dominika Byrtusová

Zpívá, hraje na housle, věnuje se literárně dramatickému oboru a moderování. Hrála v muzikálech Broučkové, Houbičky, Louskáček, Král Zbojníků atd. Svou první hlavní roli měla v osmi letech ve hře Miss Scrooge. Objevila se také v seriálu ČT Vyprávěj.

Dominika ByrtusováDominika ByrtusováDominika Byrtusová

Agáta Tandlerová

Od první třídy sólově zpívá a hraje na klavír v ZUŠ, věnuje se také klasickému tanci v baletní škole v plzeňském divadle a modernímu tanci v DCPP, vyzkoušela si i modeling a objevila se v TV reklamě. V současné době tančí v plzeňském DJKT v operním představení Kocour v botách.

Agáta TandlerováAgáta TandlerováAgáta Tandlerová

Kateřina Ujfaluši

Od útlého věku se věnuje herectví, zpěvu, tanci a modelingu. Je také úspěšnou reportérkou Dětské televize Media TV.

Kateřina UjfalušiKateřina UjfalušiKateřina Ujfaluši

Nelly Řehořová

Od 4 let navštěvuje ZUŠ, hraje na klavír a věnuje se sólovému komornímu i sborovému zpěvu. Chodí do dramatického kroužku, kde je členkou dětského divadelního souboru. Závodně cvičí aerobik, lyžuje a jezdí na snowboardu. Nejvíce ji baví divadlo, herectví a zpěv. Hraje ve filmu Babovřesky 2.

Nelly ŘehořováNelly ŘehořováNelly Řehořová

Natálie Roubalová

Věnuje se tanci a divadlu. Hraje v studiu Haf. Věnovala se baletu, společenským tancům, Irským tancům a Stepu. V současné době tancuje Hip-Hop v taneční skupině B-Original. Získala 2.místo na Regionálním kole Středních Čech 2011 a 4.místo na Zemském kole JVK Praha 2012.

Natálie RoubalováNatálie RoubalováNatálie Roubalová

Natálie Matičková

Věnuje se zpěvu, tanci a hře na klavír. Navštěvuje ZUŠ v Sušici. Obsadila 2. místo v pěveckých soutěžích: Solasido a Little Star Litoměřice. Touha stát se herečkou jí převedla na Letní hereckou školu. Účastnila se natáčení: Pojedeme k moři, Policie Modrava, Sedmero krkavců.

Natálie MatičkováNatálie MatičkováNatálie Matičková

Kejtý Coufalová

Věnuje se zpěvu, tanci, herectví a moderování. Je členkou hudebně dramatického studia při Národním divadle. Účastnila se pěveckých a recitačních soutěží. Chce vystudovat konzervatoř Jaroslava Ježka obor muzikál a stát se herečkou.

Kejtý CoufalováKejtý CoufalováKejtý Coufalová

Daniela Dušková

Od 2 let se věnuje zpěvu. Díky svému talentu získala několik ocenění. Třetí místo v taneční soutěži Česká Lípa, první místo v pěvecká soutěž Junior Talent 2011, první místo v soutěži Bořeňská čarodějnice 2011 a v pěvecké soutěži Little Star 2012 získala třetí místo. Nazpívala CD "Pro tebe 2011".

Daniela DuškováDaniela DuškováDaniela Dušková

Stefanie Kaletová

Od útlého věku se věnuje modernímu tanci, získala první místo v moravskoslezské taneční soutěži Bavíme se tancem. Vydávávala školní magazínu Prásk a natočila seriál 4 živly, kde si zahrála Oheň. O své budoucnosti má jasné představy: Chce být hvězdou pro ty, kteří na svou hvězdu čekají.

Stefanie KaletováStefanie KaletováStefanie Kaletová

Maria D´Ambrosca

Od 4 let dělala balet - vystupovala v představeních Broučci, Šehrezáda a Šípková růženka. Později se věnovala latinsko-americkým tancům a nyní hip-hopu. Na klavír hraje od pěti let. Účinkovala v dětském muzikálu Jack and the bean stalk v angličtině. V ZUŠ chodí na dramatickou výchovu a sólový zpěv.

Maria D´AmbroscaMaria D´AmbroscaMaria D´Ambrosca

Rebeka Přerovská

Od 3 let se věnuje tanci, nejdřív modernímu a od roku 2012 street dancu a HIP HOPu. Od roku 2013 je členkou soutěžního ELITE Teamu ve studiu Dancers4you. V roce 2015 se stala vicemistrem české republiky v Hip Hopu. Chodí na herecký kroužek, ráda zpívá a jednou by chtěla studovat na taneční konzervatoři, nebo se věnovat uměleckému líčení pro film a reklamu.

Rebeka PřerovskáRebeka PřerovskáRebeka Přerovská