Ledvice

Poslední karneval nás čekal v sále restaurace na fotbalovém stadionu a přišlo plno dětí. Během tanečků, písniček a her se zapojili i rodiče a my s radosti rozdávali odměny.

LedviceLedviceLedvice

Louňovice 2017

Zase po roce jsme se vrátili do krásného sálu plného dětiček. Všichni jsme si užívali a nikdo se nenudil.

Louňovice 2017Louňovice 2017Louňovice 2017

Zaječov 2017

Masky všeho druhu nás čekali v krásném sále. My jsme byli v plné síle a s dětmi jsme pořádně řádili.

Zaječov 2017Zaječov 2017Zaječov 2017

Srubec

Známé písničky a tanečky jsme si připravili na další krásný karneval. Navštívili jsme i zámek Hluboká nad Vltavou.

SrubecSrubecSrubec

Žirovnice

Krásné masky nás čekaly na naší další karnovalové zastávce. Společně s dětmi jsme si zazpívali a všichni odcházeli s úsměvem.

ŽirovniceŽirovniceŽirovnice

Třemošná - dětský karneval 2017

Další sezónu dětských karnevalů jsme zahájili již tradičně v Třemošné u Plzně..Čekal nás tu kulturní sál plný úžasných dětí a skvělých rodičů.

Třemošná - dětský karneval 2017Třemošná - dětský karneval 2017Třemošná - dětský karneval 2017

Červený Újezd 2016

Skvělou zábavu vystřídali u pár malých dětiček slzičky, ale nebojte se čert si nikoho neodnesl. I když se to nezdá všichni se tak skvěle zapojovali, že hříchy byli smazány. My plně doufáme, že se zase za rok uvidíme.

Červený Újezd 2016Červený Újezd 2016Červený Újezd 2016

Kamenice

Než přišel Mikuláš užili jsme si s dětmi skvělou zábavu, kterou prováděla pouze dobrá nálada. Spoustu dětí si celou dobu ani nesedlo a tak to má být.

KameniceKameniceKamenice

Kroměříž 2016

V prosinci jsme navštívili zase po roce krásné náměstí v Kroměříži. Pro spoustu skvělých dětrí jsme si i v zimě připravili krásné odpoledne a nikomu nebyla zima. Dospělí se zahřáli punčem nebo svařákem a nám stačilo si pořádně zatancovat a zazpívat známe písničky.

Kroměříž 2016Kroměříž 2016Kroměříž 2016

Soustředění TV STARS - podzim 2016

Jako vždy jsme se na museli připravit společně na nové akce. Přidali jsme pro vás novinky a vždy se snažíme ze sebe vydat všechno. Zapracovali jsme na nových písničkách, choreografiích i hrách a soutěžích. Můžeme tedy s klidným srdcem říct, že se máte na co těšit.

Soustředění TV STARS - podzim 2016Soustředění TV STARS - podzim 2016Soustředění TV STARS - podzim 2016

Velké Ženoseky

Tancování, písničky a skvělá nálada. Děti se bavili a to bylo jako vždy nejdůležitější. Nikdo nezůstal sedět v koutě sám. Zapojovali se děti i rodiče a společně jsme vykouzlili nezapomenutelnou atmosféru.

Velké ŽenosekyVelké ŽenosekyVelké Ženoseky

Sezimovo Ústí

Krásné počasí a konec prázdnin jsme si užili na koupališti. S dětmi jsme pořádně řádili a rodiče se také přidali.

Sezimovo ÚstíSezimovo ÚstíSezimovo Ústí

Milovice - MŠ Sluníčko - Sluníčkový den

V rámci Sluníčkového dne jsme pro všechny děti a rodiče připravili program plný her, soutěží. Společně jsme se rozloučili se školkou a připravili se na prázdniny.

Milovice - MŠ Sluníčko - Sluníčkový denMilovice - MŠ Sluníčko - Sluníčkový denMilovice - MŠ Sluníčko - Sluníčkový den

Praha - Galerie Harfa

Poslední akci v krásném prostředí jsme připravili na začátku června. Hračky Bambule jako vždy navštívilo mnoho nových tváří a my jsme si odpoledne krásně užili.

Praha - Galerie HarfaPraha - Galerie HarfaPraha - Galerie Harfa

Doksy - Den dětí

Krásnou neděli jsme si užili se všemi dětmi, ale i rodiči. Počasí nám přálo a akce se všem moc líbila.

Doksy - Den dětíDoksy - Den dětíDoksy - Den dětí