Otrokovice

I začátkem podzimu se na nás sluníčko usmálo a celé odpoledne se o to více povedlo. Plný park dětí, které s námi řádily od začátku do konce.

OtrokoviceOtrokoviceOtrokovice

Milovice 2017

Poslední předprázdninová akce se vydařila více jak na výbornou. Celá škola s námi zpívala a tancovala. Nikdo neseděl a v rytmu známých písniček se pohupovaly i paní učitelky.

Milovice 2017Milovice 2017Milovice 2017

Bohumín

Ne vždy počasí vyjde, ale to nevadí. I přes nepřízeň počasí jsme se všichni usmívali. Děti i rodiče se s námi bavili a nikdo si nemohl stěžovat na zimu.

BohumínBohumínBohumín

Špindlerův Mlýn

Znovu jsme se koukli do krásného prostředí. Děti plné energie s námi zpívaly, tancovaly a hlavně si pořádně užívali krásné počasí.

Špindlerův MlýnŠpindlerův MlýnŠpindlerův Mlýn

Zadov

Dětský den si vyžaduje spoustu hudby, tance a hlavně sladkých odměn. Počasí hrálo do karet a jak jinak oslavit tento den než s úsměvem od ucha k uchu.

ZadovZadovZadov

Teplice nad Metují

Teploučko a spousta skvěle naladěných dětí nás čekalo na další naší zastávce. Odměny jsme rozdávali úplně všem.

Teplice nad MetujíTeplice nad MetujíTeplice nad Metují

Černošín

My jsme nemohli chybět ani na další oslavě dne dětí. Plno dětí nabitých energií to s námi pořádně rozjelo.

ČernošínČernošínČernošín

Velká Bíteš

Ne jen, že jsme s dětmi zpívali a tancovali, dokonce jsme měli tu čest některé z nich pasovat na nové školáky pro rok 2017. Mnoho zdaru ve škole.

Velká BítešVelká BítešVelká Bíteš

Radvánovice u Turnova

Plní síly jsme se vydali na nové místo, které bylo skvělé. Akční děti, vtipní rodiče a navrch spousta zábavy.

Radvánovice u TurnovaRadvánovice u TurnovaRadvánovice u Turnova

Soustředění TV Stars jaro 2017

Společně jsme zase vyrazili na soustředění, kde jsme makali, že z nás teklo. Hlavně s úsměvem a s chutí do práce.

Soustředění TV Stars jaro 2017Soustředění TV Stars jaro 2017Soustředění TV Stars jaro 2017

Ledvice

Poslední karneval nás čekal v sále restaurace na fotbalovém stadionu a přišlo plno dětí. Během tanečků, písniček a her se zapojili i rodiče a my s radosti rozdávali odměny.

LedviceLedviceLedvice

Louňovice 2017

Zase po roce jsme se vrátili do krásného sálu plného dětiček. Všichni jsme si užívali a nikdo se nenudil.

Louňovice 2017Louňovice 2017Louňovice 2017

Zaječov 2017

Masky všeho druhu nás čekali v krásném sále. My jsme byli v plné síle a s dětmi jsme pořádně řádili.

Zaječov 2017Zaječov 2017Zaječov 2017

Srubec

Známé písničky a tanečky jsme si připravili na další krásný karneval. Navštívili jsme i zámek Hluboká nad Vltavou.

SrubecSrubecSrubec

Žirovnice

Krásné masky nás čekaly na naší další karnovalové zastávce. Společně s dětmi jsme si zazpívali a všichni odcházeli s úsměvem.

ŽirovniceŽirovniceŽirovnice