Černošín

My jsme nemohli chybět ani na další oslavě dne dětí. Plno dětí nabitých energií to s námi pořádně rozjelo.

ČernošínČernošínČernošín

Velká Bíteš

Ne jen, že jsme s dětmi zpívali a tancovali, dokonce jsme měli tu čest některé z nich pasovat na nové školáky pro rok 2017. Mnoho zdaru ve škole.

Velká BítešVelká BítešVelká Bíteš

Radvánovice u Turnova

Plní síly jsme se vydali na nové místo, které bylo skvělé. Akční děti, vtipní rodiče a navrch spousta zábavy.

Radvánovice u TurnovaRadvánovice u TurnovaRadvánovice u Turnova

Jarní soustředění TV Stars

Společně jsme zase vyrazili na soustředění, kde jsme makali, že z nás teklo. Hlavně s úsměvem a s chutí do práce.

Jarní soustředění TV StarsJarní soustředění TV StarsJarní soustředění TV Stars

Ledvice

Poslední karneval nás čekal v sále restaurace na fotbalovém stadionu a přišlo plno dětí. Během tanečků, písniček a her se zapojili i rodiče a my s radosti rozdávali odměny.

LedviceLedviceLedvice

Louňovice

Zase po roce jsme se vrátili do krásného sálu plného dětiček. Všichni jsme si užívali a nikdo se nenudil.

LouňoviceLouňoviceLouňovice

Zaječov

Masky všeho druhu nás čekali v krásném sále. My jsme byli v plné síle a s dětmi jsme pořádně řádili.

ZaječovZaječovZaječov

Srubec

Známé písničky a tanečky jsme si připravili na další krásný karneval. Navštívili jsme i zámek Hluboká nad Vltavou.

SrubecSrubecSrubec

Žirovnice

Krásné masky nás čekaly na naší další karnovalové zastávce. Společně s dětmi jsme si zazpívali a všichni odcházeli s úsměvem.

ŽirovniceŽirovniceŽirovnice

Třemošná - dětský karneval

Další sezónu dětských karnevalů jsme zahájili již tradičně v Třemošné u Plzně..Čekal nás tu kulturní sál plný úžasných dětí a skvělých rodičů.

Třemošná - dětský karnevalTřemošná - dětský karnevalTřemošná - dětský karneval

Červený Újezd

Skvělou zábavu vystřídali u pár malých dětiček slzičky, ale nebojte se čert si nikoho neodnesl. I když se to nezdá všichni se tak skvěle zapojovali, že hříchy byli smazány. My plně doufáme, že se zase za rok uvidíme.

Červený ÚjezdČervený ÚjezdČervený Újezd

Kamenice

Než přišel Mikuláš užili jsme si s dětmi skvělou zábavu, kterou prováděla pouze dobrá nálada. Spoustu dětí si celou dobu ani nesedlo a tak to má být.

KameniceKameniceKamenice

Kroměříž

V prosinci jsme navštívili zase po roce krásné náměstí v Kroměříži. Pro spoustu skvělých dětrí jsme si i v zimě připravili krásné odpoledne a nikomu nebyla zima. Dospělí se zahřáli punčem nebo svařákem a nám stačilo si pořádně zatancovat a zazpívat známe písničky.

KroměřížKroměřížKroměříž

Soustředění TV STARS

Jako vždy jsme se na museli připravit společně na nové akce. Přidali jsme pro vás novinky a vždy se snažíme ze sebe vydat všechno. Zapracovali jsme na nových písničkách, choreografiích i hrách a soutěžích. Můžeme tedy s klidným srdcem říct, že se máte na co těšit.

Soustředění TV STARSSoustředění TV STARSSoustředění TV STARS

Velké Ženoseky

Tancování, písničky a skvělá nálada. Děti se bavili a to bylo jako vždy nejdůležitější. Nikdo nezůstal sedět v koutě sám. Zapojovali se děti i rodiče a společně jsme vykouzlili nezapomenutelnou atmosféru.

Velké ŽenosekyVelké ŽenosekyVelké Ženoseky