Dětská show TV Stars

Náš tým

Jakub Novák - moderování, booking pořadů

Moderuje akce všeho druhu, počínaje večírky, konče plesy a koncerty. S moderováním jde ruku v ruce i řečnictví, tam sklidil dvojnásobné ocenění nejlepšího řečníka středočeského kraje a druhého a třetího nejlepšího řečníka jak České tak Slovenské Republiky. Nyní kromě klasického moderování je šéfmoderátorem SeeJay Radia, kde vede tým moderátorů a má na starost celkový vzhled vysílání. Film a TV: Místo nahoře, Perníková věž, To nevymyslíš, filmy o šikaně (produkce USA) a další.

Jakub Novák - moderování, booking pořadůJakub Novák - moderování, booking pořadůJakub Novák - moderování, booking pořadů

Dominik Dušek - režie, dramaturgie, zvuk a světla TV Stars

Zvukař, osvětlovač, režisér, dramaturg, herec, stepař a postproducent. Odborně spoluprácuje na mnoha multimediálních, filmových, divadelních a muzikálových projektech, soutěžích, koncertech, festivalech a zábavných show. Také spolupracuje se zahraničními producenty a podílí se na tvorbě vizuálních efektů a jiných filmových triků. Věnoval se tanci a získal několik titulů více mistra světa.

Dominik Dušek - režie, dramaturgie, zvuk a světla TV StarsDominik Dušek - režie, dramaturgie, zvuk a světla TV StarsDominik Dušek - režie, dramaturgie, zvuk a světla TV Stars

Eva Spurná - produkce a booking pořadů

Tanečnice, herečka, vizážistka, choreografka, produkční a scénáristka
Od dětství se věnovala tanci, učinkovala v divadle Boženy Němcové ve Františkových Lázních. Je spoluautorkou několika divadelních her. Působila v taneční skupině v Paláci Kultury v Praze. Jako vizážistka pracovala na mnoha projektech (Miss, módní přehlídky apod.)

Eva Spurná - produkce a booking pořadůEva Spurná - produkce a booking pořadůEva Spurná - produkce a booking pořadů

Petra Beoková - hlasový poradce

Absolvovala Štátne konzervatórium v Bratislavě, obor hudebně-dramatický a JAMU v Brně - obor muzikálové herectví. Divadlo: muzikál Hamlet (Nová scéna Bratislava), Liška Bystrouška, muzikál Donaha, Richard III (Slovácké divadlo UH), muzikály Miss Saigon a Bídníci (Divadlo Pyramida - Goja Music Hall), muzikál Carmen a opereta Polská krev (Hudební divadlo Karlín), Mam`zelle Nitouche (divadlo Semafor). Film a TV: Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí, pohádka Kamenný klíč, film Bobule, seriál Kriminálka Anděl a mnoho dalších

Petra Beoková - hlasový poradcePetra Beoková - hlasový poradcePetra Beoková - hlasový poradce

Lukáš Jindra - hlasový poradce

Hlasový a pěvecký pedagog, zpěvák a hudební skladatel. Absolvent Pražské konzervatoře. Absolvent semináře Complete Vocal Institutu v Dánsku u Cathrine Sadolin. Přednáší na kurzech a workshopech pro hlasové profesionály. Muzikál a opereta: Bylo nás pět (Laterna Magika, Praha), Miss Saigon (Goja, Praha), My Fair Lady, Limonádový Joe, Polská krev (Hudební divadlo Karlín), Kudykam (Státní opera Praha). Opera: Carmen (SRN, Švýcarsko), Kouzelná flétna (SRN), Carmina Burana (SRN), Velká mše c moll (Itálie), Don Giovanni (Stavovské divadlo). Působí jako vokalista (Karel Gott, Lucie Bílá, Andrea Bocelli a další)

Lukáš Jindra - hlasový poradceLukáš Jindra - hlasový poradceLukáš Jindra - hlasový poradce

Pavel Marcel - mistr zvuku

Úzce spolupracuje se Studiem Fontana. Mix platinového CD Michal Prokop, duet Karel Gott a Monika Bagárová (Viktor Dyk), okolo 70-ti produkčních CD pro Studio Fontana (mix/mastering), spousta kapelních CD jako producent, hráč nebo obojí. Znělka zpráv na Free Europe/Kazachstan Radio. Sólová alba Motors a Rock Anthems. Aktivní v kapelách: Pumpa, Antény, Kristýna Foltýnová & Allstars, Empire.

Pavel Marcel - mistr zvukuPavel Marcel - mistr zvukuPavel Marcel - mistr zvuku

Jan Tulenko - nahrávací studio

V minulosti se podílel na spoustě hudebních projektů, z čehož by za zmínku stálo např: Gang-ala-basta, Milde Shag, Khetane, Gitanes nebo Multiplayer. Také hudebně spolupracoval se spoustou zajímavých lidí jako Michal Pavlíček, David Kraus, Kamil Střihavka, Bára Basiková nebo Natálie Kocábová. Věnuje se studiové a producentské práce pro nahrávací studia MHS a Triton a pedagodické činnosti pro organizaci ISP.

Jan Tulenko - nahrávací studioJan Tulenko - nahrávací studioJan Tulenko - nahrávací studio