Veletrh Dětská planeta 2015

V listopadu jsme měli možnost vystoupit na jednom z největších veletrhů pro děti a rodiče, který se koná každý rok na Výstavišti v pražských Holešovicích. Náš pořad zde měl velký úspěch, přilákali jsme k pódiu velké množství malých i velkých diváků, kteří si s námi pohráli a zatancovali.

Veletrh Dětská planeta 2015Veletrh Dětská planeta 2015Veletrh Dětská planeta 2015

Halloween v Koala Café

30.10. jsme znova vystoupili v dětském centru Koala Café, kde právě probíhal dýňový týden. Pobavili jsme zde velké množství dětí i dospělých, protože herna byla úplně plná a všichni jsme si to náramně užili. Po pořadu jsme mohli ochutnat spoustu jídel z dýní, dlabat dýně, namalovat si obrázky na obličej nebo si s dětmi pohrát v jedné z největších heren v ČR.

Halloween v Koala CaféHalloween v Koala CaféHalloween v Koala Café

Kunětická hora

19.9. jsme vystoupili s naším pořadem na Kunětickém vinobraní. Pobavili jsme zde malé i velké návštěvníky a určitě bychom se sem rádi vrátili opět za rok:) Na hradě, který se proslavil mimo jiné natáčením seriálu Arabela a který obýval Pekota, Mekota, Blekota, Jekota a další pohádkové postavičky se nám moc líbilo.

Kunětická horaKunětická horaKunětická hora

Soustředění TV Stars - podzim 2015

Již tradičně jsme se sešli na víkendovém soustředění ve Střezimíři, kde jsme si užili víkend plný zpěvu, tance, herectví a zábavy. Přivítali jsme několik velmi talentovaných nováčků a připravovali se na naše další akce. Nazkoušeli jsme několik nových vánočních písní, kterými chceme zpestřit naše Mikulášské a vánoční akce.

Soustředění TV Stars - podzim 2015Soustředění TV Stars - podzim 2015Soustředění TV Stars - podzim 2015

Nymburk 2015

Na začátku září jsme se již tradičně zúčastnili Nymburského posvícení. Na hlavním pódiu Na Rejdišti, v krásném prostředí, přímo u hradeb náš program shlédlo velké množství malých i velkých návštěvníků této akce a sklidili jsme opět velký úspěch. Děkujeme za pozvání a určitě se bdueme těšit na další ročník.

Nymburk 2015Nymburk 2015Nymburk 2015

Lošany u Kolína

Bylo nám velkou ctí vystoupit na velkolepé zábavné akci Den štěstí v Lošanech u Kolína. Kromě nás zde na fotbalovém hřišti vystoupilo velké množství známých osobností, jako Standa Hložek, Ilona Czáková, Bohuš Matuš nebo Dalibor Janda, nechyběl ani sportovní program nebo ohňostroj a náš program zaujal mnoho dětí i dospělých.

Lošany u KolínaLošany u KolínaLošany u Kolína

Radvanice

Na pozvání známého Penzionu a restaurantu Radvanice jsme se zúčastnili další skvělé akce - Pohádkový les s nanuky Prima a dětmi z TV Stars. Pobavili jsme zde velké množství dětí i dospělých a akce byla úžasným zážitkem jak pro přítomné děti, tak pro nás.

RadvaniceRadvaniceRadvanice

Kmochův Kolín

Letos jsme se zúčastnili nejznámějsího festivalu dechové hudby v České republice, kde jsme zpestřili program přítomným dětem. Dětí se na našem pořadu sešlo mnoho a celá akce se velmi povedla a pro nás byla zajímavou zkušeností. Perličkou na dortu bylo vítězství naší členky Anny Hamannové v soutěži Miss mažoretka 2015, Aničce jsme tak mohli gratulovat mezi prvními.

Kmochův KolínKmochův KolínKmochův Kolín

Nové Město nad Metují

V červnu jsme vystoupili na krásné akci, 37. ročníku festivalu české filmové a televizní komedie Novoměstský hrnec smíchu. Náš program se moc líbil a pobavili jsme dětské i dospělé návštěvníky festivalu.

Nové Město nad MetujíNové Město nad MetujíNové Město nad Metují

MŠ Sluníčko Milovice

Den dětí jsme připravili pro děti z největší mateřské školy v České republice. Počasí nám přálo a tak jsme pobavili na 300 dětí i paní učitelky svým programem na rozlehlé školní zahradě. Atmosféra a radost dětí z našeho vystoupení byla nezapomenutelná. Už teď se těšíme na další spolupráci s touto školkou.

MŠ Sluníčko MiloviceMŠ Sluníčko MiloviceMŠ Sluníčko Milovice

Den dětí v Koala café

Po úspěšném karnevalu v březnu jsme byli znovu pozváni do oblíbené pražské herny, kde jsme připravili Den dětí, opět plný písniček, tanečků a her pro nejmenší i větší děti. Atmosféra v herně je úžasná a rádi se sem budeme znovu vracet.

Den dětí v Koala caféDen dětí v Koala caféDen dětí v Koala café

Harfa - dětské úterky

S dětmi jsme si zazpívali známe písničky, zatancovali a hlavně jsme nikoho nenechali bokem. V rámci dětských úterků jsme pro děti a rodiče připravili to nejlepší a doufáme, že si to všichni naplno užili.

Harfa - dětské úterkyHarfa - dětské úterkyHarfa - dětské úterky

Mirakulum 2

Po necelém měsíci jsme se vrátili do oblíbeného a krásného parku Mirakulum. Pro tuto akci jsme jeli ještě ve větším a silnější složení a udělali jsme dobře. Se spoustou dětí a slunečným počasím jsme se pořádně vyřádili.

Mirakulum 2Mirakulum 2Mirakulum 2

Otrokovice

1. května jsme zavítali na Moravu na Májové slavnosti v Otrokovicích. Krásné prostředí parku doplněno stánky, kolotoči a skvělým publikem. Počasí nám hrálo do karet, a proto i s dětmi jsme si to moc užili.

OtrokoviceOtrokoviceOtrokovice

Sibřina

Doprovodný program pro již třetí pálení čarodějnic jsme připravili pro děti i dospělé.Počasí nám docela přálo a tak jsme se dočkali i krásného ohně, opékání špekáčku a hlavně skvělé zábavy.

SibřinaSibřinaSibřina