Rakovník - FRMOL

Svazek města obcí Rakovnicka a Divadelní ansábl BezeVšeho z Postoloprt připravily FANTASTICKOU RAKOVNICKOU MERENDU OBECNÍHO LIDU. Den plný zábavy, her, soutěží, tance a muziky pro celou rodinu.

Rakovník - FRMOLRakovník - FRMOLRakovník - FRMOL

Jičín - město pohádky

Byli jsme pozváni na slavnost do pohádkového města, kde se konal 24.ročník kulturního festivalu. Hlavní mediální partneři festivalu jsou Česká televize, Český rozhlas, Právo, Sluníčko a Mateřidouška.

Jičín - město pohádkyJičín - město pohádkyJičín - město pohádky

Krupka

Město Krupka nás pozvalo na letošní MARIÁNSKÉ POUTNÍ SLAVNOSTI, které se konaly ve dnech 30.8. - 31.8. Připraven byl bohatý program pro každého.

KrupkaKrupkaKrupka

Velké Meziříčí

V rámci Velkomeziříčského kulturního léta proběhlo vystoupení TV Stars i o prázdninách.

Velké MeziříčíVelké MeziříčíVelké Meziříčí

Kladno

Zakončení školního roku jsme MŠ Kladno byl pestrý program s klaunem a děti si odnesly plno zážitků.

KladnoKladnoKladno

Dívčí kámen

Dvě představení jsme připravili pro návštěvníky hradu. Byl to skvělý zážitek a pro nás netradiční prostředí.

Dívčí kámenDívčí kámenDívčí kámen

Jarní soustředění Střezimíř

Oblíbené pracovní setkání všech dětí z TV Stars. Dva dny plné tance, zpěvu a moderováni.

Jarní soustředění StřezimířJarní soustředění StřezimířJarní soustředění Střezimíř

Chýně

Rozloučení dětí se školkou a šerpování prvňáčků jsme podpořili naším zábavným pořadem

ChýněChýněChýně

Hořesedly - Den dětí

TV Stars připravilo v sobotu 7. června od 14-ti hod. na fotbalovém hřišti odpoledne plné her a soutěží u příležitosti oslav Mezinárodního dne dětí.

Hořesedly - Den dětíHořesedly - Den dětíHořesedly - Den dětí

Praha ZŠ Ke Kateřinkám

Týden oslav založení Základní školy Ke Kateřinkám jsme podpořili i my a vystoupili na velkém fotbalovém hřišti pro více jak 500 diváků. Zazpívala si s námi i Míša Nosková.

Praha ZŠ Ke KateřinkámPraha ZŠ Ke KateřinkámPraha ZŠ Ke Kateřinkám

Den dětí Jihlava

Letošní den dětí s Hitrádiem Vysočina se opravdu vydařil. Stovky dětí z Jihlavy a okolí bavil Michal Nesvatba, Karel Gott revival, úžasná skupina 5Angels a Adéla Částková. Na místě bylo k vidění spousta představení a atrakcí.

Den dětí JihlavaDen dětí JihlavaDen dětí Jihlava

Karlštejn

Druhý den, tedy první červnovou neděli, jsme přivítali Královský průvod na náměstí v Karlštejně při jeho cestě z Dobřichovic,odkud průvod vyrazí v 10:00 hodin přes Lety, Řevnice, Zadní i Hlásnou Třebaň na Hrad, kde byly korunovační klenoty uloženy v kapli sv. Kříže.

KarlštejnKarlštejnKarlštejn

Černošice

Tak jako v letech minulých vydal se Císař římský a Král český Karel IV. na cestu z Prahy na Karlštejn, aby zde, v kapli Svatého Kříže, uložil říšské korunovační klenoty. Přidali jsme se k průvodu s programem na Masopustním náměstí před příjezdem císaře v Černošicích-Mokropsech.

ČernošiceČernošiceČernošice

Světlá nad Sázavou - AZŠ Kids

Opět jsme připravili pro místní školy, ve velkém sále kulturního domu, hudebně zábavné pořady s těmi nejhezčími písničkami z muzikálu.

Světlá nad Sázavou - AZŠ KidsSvětlá nad Sázavou - AZŠ KidsSvětlá nad Sázavou - AZŠ Kids

Orlová - AZŠ Kids

Dvě atraktivní muzikálová představení plné zábavných soutěží, her a tanečků bylo určené pro školy. Diváky čekalo vtipné představení, kde se nejen děti, ale i učitelé stáli součástí show.

Orlová - AZŠ KidsOrlová - AZŠ KidsOrlová - AZŠ Kids