Březiněves - čarodějnice

Pálení čarodějnic v Březiněvsi spolu s námi zpestřil bohatý program i Josef Vágner. Jelikož počasí všem přálo, končil zábavný program, až v pozdních nočních hodinách.

Březiněves - čarodějniceBřeziněves - čarodějniceBřeziněves - čarodějnice

Jihlava - Čarodějnice

Oslavili jsme slet čarodějů a čarodějnic na jihlavském náměstí, kde jme si mohli vyzkoušet dobové řemesla a zúčastnit se ukázky práva útrpného, kdyby jsme nemuseli přeletět na další slet.

Jihlava - ČarodějniceJihlava - ČarodějniceJihlava - Čarodějnice

Křest videoklipu 5 Angels

Připravili jsme pestrý program pro malé hosty na VIP akci: "křest videoklipu s názvem KISS&TELL" dívčí skupiny 5Angels. Vyjímečnou událostí byl kmotr videoklipu "BOBO" živé kotě tygra ussurijského. Videoklip pokřtil Sámer Issa.

Křest videoklipu 5 AngelsKřest videoklipu 5 AngelsKřest videoklipu 5 Angels

Přílepy karneval

Stalo se již tradicí zakončit naší sezónu dětských karnevalů v obci Přílepy.

Přílepy karnevalPřílepy karnevalPřílepy karneval

TV Stars show a AZŠ KIDS Strakonice

TV Stars show jak vzniká muzikál naplnila velký sál kulturního domu ve Strakonicích. Děti i dospělí se aktivně zapojovali do našeho pořadu.

TV Stars show a AZŠ KIDS StrakoniceTV Stars show a AZŠ KIDS StrakoniceTV Stars show a AZŠ KIDS Strakonice

Soustředění TV Stars + AZŠ

Do léta nás čeká spoustu akcí a přišlo mezi nás několik nováčků a tak jsme se opět vydali na soustřední na Víkendovou základnu LHŠ do Střezimíře.

Soustředění TV Stars + AZŠSoustředění TV Stars + AZŠSoustředění TV Stars + AZŠ

Benefiční koncert pro Andělku v La Loca music bar a Lounge

Andělka je 4-letá bojovnice z Jihlavy, která už téměř 2 roky bojuje se zákeřnou nemocí. V neděli 30.3.2014 se v pražské music klubu La Loca pořádal benefiční koncert na její podporu. Záštitu nad koncertem převzala nadace Šťastná hvězda.
Na koncertu vystoupily hvězdy jako je Barbora Zemanová, Pavel Callta a skupina Imodium. Hlavním hostem večera byla skupina Memphis. Celou akci zahájila a otevřela Adéla Částková.

Benefiční koncert pro Andělku v La Loca music bar a LoungeBenefiční koncert pro Andělku v La Loca music bar a LoungeBenefiční koncert pro Andělku v La Loca music bar a Lounge

Zahradní Město 2014

Druhou Dětskou filmovou party jsme uspořádali pro děti ze ZŠ Břečťanová v Praze. Celé odpoledne plné písniček, tanečků, her a soutěží si užili děti i učitelé.

Zahradní Město 2014Zahradní Město 2014Zahradní Město 2014

Karneval - Písek 2014

Velký sál v Kulturním domě Písek plný dětí nás čekal na jednom už z posledních dětských karnevalů letošní sezony. Účastnili jsme se v opravdu silné sestavě.

Karneval - Písek 2014Karneval - Písek 2014Karneval - Písek 2014

Talentové zkoušky na LHŠ 2014

Nejstarší z nás pomáhali při organizaci talentových zkoušek na letošní LHŠ.

Talentové zkoušky na LHŠ 2014Talentové zkoušky na LHŠ 2014Talentové zkoušky na LHŠ 2014

Oslava MDŽ aneb Vzpomínka na dětství

Tento pořad jsme si obzvláště užili, protože našimi diváky byly ženy od 18 do 80 let. Celý večer se zapojovaly do her a soutěží a pro nás to byla další nová zkušenost.

Oslava MDŽ aneb Vzpomínka na dětstvíOslava MDŽ aneb Vzpomínka na dětstvíOslava MDŽ aneb Vzpomínka na dětství

Dětský karneval - Střezimíř 2014

Letos již podesáté jsme zavítali do Střezimíře na tradiční dětský karneval, který opět uspořádal místní SDH v sále vyhlášené restaurace paní Singhové.

Dětský karneval - Střezimíř 2014Dětský karneval - Střezimíř 2014Dětský karneval - Střezimíř 2014

Vrbice u Roudnice

Z karnevalu ve Vrbicích jsme si kromě skvělých zážitků odvezli každý svůj dort, který nám věnoval pořadatel.

Vrbice u RoudniceVrbice u RoudniceVrbice u Roudnice

Dětský slavík 2014

Většina z nás se s úspěchem zúčastnila pěvecké soutěže Dětský slavík.

Dětský slavík 2014Dětský slavík 2014Dětský slavík 2014

Disco RAI Tuchoměřice

Stovky dětí přišly na tradiční karneval do atraktivního prostředí vyhlášené DISCO RAI v Tuchoměřicích, tentokrát v našem podání.

Disco RAI TuchoměřiceDisco RAI TuchoměřiceDisco RAI Tuchoměřice