Talentové zkoušky na LHŠ

Organizačně, technicky i umělecky jsme se podíleli na Talentových zkouškách na Letní hereckou školu 2013.

Talentové zkoušky na LHŠTalentové zkoušky na LHŠTalentové zkoušky na LHŠ

Dětský karneval Nehvizdy

V místní sokolovně se sešlo na dvě stovky dětí s rodiči, aby si užily odpoledne plne her a soutěží. Vyhodnotili jsme i nejlepší masky.

Dětský karneval NehvizdyDětský karneval NehvizdyDětský karneval Nehvizdy

Dolní Počernice - Filmový bál aneb Děti v akci

Druhou březnovou sobotu nás čekala další zajímavá akce. Uspořádali jsme ji společně s Rodinným klubem Veselý čertík, v atraktivním prostředí zámeckého parku v Dolních Počernicích, v restauraci "Léta Páně".

Dolní Počernice - Filmový bál aneb Děti v akciDolní Počernice - Filmový bál aneb Děti v akciDolní Počernice - Filmový bál aneb Děti v akci

Filmová párty Zahradní Město

Čtyři desítky nadšených dětí se zúčastnily velké Filmové párty TV Stars. Celé odpoledne plné her a soutěží si užili naprosto všichni.

Filmová párty Zahradní MěstoFilmová párty Zahradní MěstoFilmová párty Zahradní Město

Dětský karneval Zaječov 2013

Do Lidového domu dorazilo více než 100 dětí v krásných maskách. Děti skotačily, soutěžily, naučily se nové tance, které si s nimi zatančili i rodiče.

Dětský karneval Zaječov 2013Dětský karneval Zaječov 2013Dětský karneval Zaječov 2013

Masopust v obci Lety 2013

V Letech se konal jako každý rok Masopustní průvod, který obcí doprovázela hudební skupina Třehusk. Poté se všichni odebrali do sálu, kde jsme na rozjásané návštěvníky čekali s karnevalovou TV show.

Masopust v obci Lety 2013Masopust v obci Lety 2013Masopust v obci Lety 2013

Královský advent na Karlštejně

Advent na náměstí městyse Karlštejn. Účinkoval také Pavel Vítek, Pavel Zedníček, taneční, pěvecké a hudební soubory a mnoho dalších.

Královský advent na KarlštejněKrálovský advent na KarlštejněKrálovský advent na Karlštejně

Zdobit může každý

Ve spolupráci s Prahou 2, Českým rozhlasem a radiem Regina odstartovala soutěž na Karlově náměstí. Nejkrásnější vánoční stromky udělají radost dětem v dětských domovech a nemocnicích. Slavnostní atmosféru při vyhlašování vítězů zpříjemnila ukázka z muzikálu Andílci za školou.

Zdobit může každýZdobit může každýZdobit může každý

Vánoční večírek divadla Brodway a Hybernia

Tradiční večírek muzikálových divadel Broadway a Hybernia se jako obvykle konal v průhonické Creperii U slepiček těsně před Vánocemi a my jsme byli u tohoto setkání herců a zpěváků. O dobrou náladu se staral DJ, u mikrofonu nás vystřídal Petr Kolář, Bohouš Josef, Vilém Čok a další.

Vánoční večírek divadla Brodway a HyberniaVánoční večírek divadla Brodway a HyberniaVánoční večírek divadla Brodway a Hybernia

Mikulášská show - Praha Opatov

Druhá adventní neděle plná zábavy, soutěží včetně mikulášské nadílky pro děti z celého jižního města.

Mikulášská show - Praha OpatovMikulášská show - Praha OpatovMikulášská show - Praha Opatov

Mikulášská show - Karlštejn 2012

Spolu s Karlštejnským kulturním sdružením, o.s. a Karlštejnští mazáci, o.s., jsme pořádali pro děti a jejich rodiče po roce opět Dětskou mikulášskou show v restauraci U Janů. Čekalo nás odpoledne plné skvělé zábavy, her, písniček, tance, soutěží a přišel i samotný Mikuláš.

Mikulášská show - Karlštejn 2012Mikulášská show - Karlštejn 2012Mikulášská show - Karlštejn 2012

Mikulášský Karneval Vamberk

Připravili jsme akci pro děti, tentokrát zaměřenou na příchod adventu. Nadělili jsme dětem všeho věku pořádnou výslužku her, zábavy, popové muziky a sehraných tanečních kreací.

Mikulášský Karneval VamberkMikulášský Karneval VamberkMikulášský Karneval Vamberk

Mikuláš v KD Kamenice 2012

Kulturní centrum a Obec Kamenice nás pozvali na tradiční vánoční trhy, kde jsme připravili, kromě sladké Mikulášské nadílky také originální show, na které jste si mohli zazpívat i vánoční koledy.

Mikuláš v KD Kamenice 2012Mikuláš v KD Kamenice 2012Mikuláš v KD Kamenice 2012

Mikulášská show na Zbraslavi

Dětem na Zbraslavi jsme zkrátili čas čekání na Mikuláše originální Mikulášskou show s bohatým programem, spoustou dárků a také představením v podobě čertího rojení.

Mikulášská show na ZbraslaviMikulášská show na ZbraslaviMikulášská show na Zbraslavi

Happy Birthday - Most

Zábavný program pro 40 dětí soukromé narozeninové párty jsme uspořádali v Mostě. Šlo hned o dvoje narozeniny a děti si program plný her a tance skvěle užili.

Happy Birthday - MostHappy Birthday - MostHappy Birthday - Most