Koncert pro postižené děti

Spolu se studenty Gymnázia Jana Nerudy s hudebním zaměřením jsme se podíleli na přípravě zajímavé a prospěšné akce pro děti z jedné pražské specializované školy ve Strašnicích.

Koncert pro postižené dětiKoncert pro postižené dětiKoncert pro postižené děti

Casting do muzikálu Andílci za školou

Zúčastnili jsme se castingu do muzikálu Michala Davida a Filipa Renče. Někteří z nás uspěli a budou hrát v divadla Broadway po boku známé skupiny 5Angels, a takových jmen jako Pepa Vojtek, Sabina Laurinová, Bohouš Josef a další.

Casting do muzikálu Andílci za školouCasting do muzikálu Andílci za školouCasting do muzikálu Andílci za školou

Soustředění TV Stars 2012

Celý víkend jsme na sobě intenzivně zkoušeli, abychom v nadcházející sezoně přinesli malým i velkým divákům ještě více zábavy a radosti.

Soustředění TV Stars 2012Soustředění TV Stars 2012Soustředění TV Stars 2012

10 růží pro Felixe Holzmanna

V den 10. výročí úmrtí, přichystal David Šír, společně s divadlem Semafor, veselý, vzpomínkový večer. Jiřina Jirásková, Zdeněk Troška, Jiří Suchý s Jitkou Molavcovou, Kateřina Brožová a mnoho dalších přišlo vzdát poctu slavnému komikovi, legendě televizní zábavy.

10 růží pro Felixe Holzmanna10 růží pro Felixe Holzmanna10 růží pro Felixe Holzmanna

Letní dětský tábor Sopka

Krásný večer plný her, písniček a zábavy jsme připravili pro účastníky jednoho letního dětského tábora.

Letní dětský tábor SopkaLetní dětský tábor SopkaLetní dětský tábor Sopka

TV Stars v Houk Music Club Praha

Pro děti které neodjeli na prázdniny jsme uspořádali Dětskou show plnou her, tance, písniček a dobré zábavy v music klubu na Smíchově.

TV Stars v Houk Music Club PrahaTV Stars v Houk Music Club PrahaTV Stars v Houk Music Club Praha

Václav Neckář na Karlštejně

Programový ředitel Barrandov Tv Janis Sidovský a Celebrity management nám umožnili spolupráci s českým popovým zpěvákem a filmovým hercem Václavem Neckářem, který vystoupil společně s kapelou Bacily na hradě Karlštejn. Na koncert zavítal i známý populární zpěvák Pavel Vítek.

Václav Neckář na KarlštejněVáclav Neckář na KarlštejněVáclav Neckář na Karlštejně

Natáčení videoklipu Andělskej flám

Prožili jsme krásný den při natáčení videoklipu nejmladší členky TV Stars, teprve osmileté Terezy Drábkové. Točili jsme na hradě Hněvín v Mostě,
ve spolupráci s Dětskou televizí Media TV.

Natáčení videoklipu Andělskej flámNatáčení videoklipu Andělskej flámNatáčení videoklipu Andělskej flám

V. Den s policií v Letňanech a hudební festival

Společně s Media TV jsme se zúčastnili této skvělé akce. Diváci mohli zhlédnout ukázky zásahů jednotlivých policejních složek a na hudebním festivalu zazpíval Tomáš Klus, Děda Mládek Illegal Band, No Name, Chinaski a mnoho dalších.

V. Den s policií v Letňanech a hudební festivalV. Den s policií v Letňanech a hudební festivalV. Den s policií v Letňanech a hudební festival

II. Karlštejnský rockový mazec

Celé odpoledne byl pro děti připraven dětský koutek s programem. Na podiu se objevila i známá hudební skupina The Antennas - Milan Libich, Pavel Marcel a Jan Podzimek. Mediálním partnerem bylo Rádio Beat.

II. Karlštejnský rockový mazecII. Karlštejnský rockový mazecII. Karlštejnský rockový mazec

Den dětí s TV Metropol

Den pražských dětí v Kroužkách na Vltavě jsme moderovali pro televizi Metropol. Účinkovala Dáda Patrasová, Monika Valentová a další umělci.

Den dětí s TV MetropolDen dětí s TV MetropolDen dětí s TV Metropol

Den dětí s krtečkem 2012

Spolupracovali jsme s nadací Zdeňka Milera na dětském dni s krtečkem pořádaným v Galerii umění pro děti v Praze. Setkali jsme se s Karolínou Milerovou, vnučkou slavného autora a dalšími osobnostmi.

Den dětí s krtečkem 2012Den dětí s krtečkem 2012Den dětí s krtečkem 2012

Dětské odpoledne na středověké tvrzi

Celé odpoledne jsme bavili děti z okolí Benešova a na jevišti se s námi vystřídalo několik známých umělců. Zlatým hřebem bylo vystoupení paní Zuzany Stirské a jejich dětí Sany a Lenyho s písničkami divadla Semafor.

Dětské odpoledne na středověké tvrziDětské odpoledne na středověké tvrziDětské odpoledne na středověké tvrzi

TS Dance EB Říčany - Akademie 2012

Martin Holec přijal pozvání jako host na taneční show. O rozhovor ho požádala i dívčí skupina Mirage do svého TV pořadu Teen Voice. Účinkovala také Haidi Janků a další.

TS Dance EB Říčany - Akademie 2012TS Dance EB Říčany - Akademie 2012TS Dance EB Říčany - Akademie 2012

Fotograf Josef Louda - vernisáž

Účastnili jsme se zahájení jubilejní výstavy fotografií a fotografik s názvem Josef Louda - 3N (nápad-náhoda-nálada), na Staroměstské radnici v Praze. Přišlo mnoho významných hostů Eva Pilarová, Jan Saudek, Aleš Cibulka, Gabriela Filippi a Zuzana Stirská & Fine Gospel Time a mnoho dalších.

Fotograf Josef Louda - vernisážFotograf Josef Louda - vernisážFotograf Josef Louda - vernisáž