25. festival českých filmů Finále Plzeň 2012

Filmový festival Finále Plzeň je každoroční soutěžní přehlídkou českých hraných filmů. Měli jsme možnost se setkat s mnoha režiséry i známými herci z ČR i ze zahraničí.

25. festival českých filmů Finále Plzeň 201225. festival českých filmů Finále Plzeň 201225. festival českých filmů Finále Plzeň 2012

Dětský karneval Přílepy 2012

Letošní sezónu karnevalů jsme zakončili v krásné vesničce nedaleko hradu Krakovec a zažili úžasnou atmosféru. Děti i dospělí si akci skvěle užili.

Dětský karneval Přílepy 2012Dětský karneval Přílepy 2012Dětský karneval Přílepy 2012

Karneval s Oldou Burdou

Spolupracovali jsme se známým televizním a rozhlasovým moderátorem Oldou Burdou na tradiční akci na Karlštejně, pořádané společností Domeček volného času.

Karneval s Oldou BurdouKarneval s Oldou BurdouKarneval s Oldou Burdou

Dětský karneval na Opatově

Již podruhé tento rok jsme přijali pozvání Opatovské restaurace a uspořádali pro děti akci plnou písniček soutěží a tanečků.

Dětský karneval na OpatověDětský karneval na OpatověDětský karneval na Opatově

Dětský karneval - Střezimíř

Skvělé zážitky jsme si odvezli z této akce, kde jsme celé odpoledne bavili úžasné děti v krásných maskách. Čekalo na ně plno soutěží, tance a písniček a nakonec se zapojili i rodiče.

Dětský karneval - StřezimířDětský karneval - StřezimířDětský karneval - Střezimíř

Skiareál Rokytnice 2012

Nabitý zábavný program pro děti i dospělé jsme připravili na celé odpoledne ve vyhlášeném lyžařském středisku v Rokytnici nad Jizerou.

Skiareál Rokytnice 2012Skiareál Rokytnice 2012Skiareál Rokytnice 2012

Dívka roku - Pelhřimov

Deset slečen ve věku 13 a 14 let se v pelhřimovském kulturním domě Máj ucházelo v tradiční soutěži o titul Dívka roku. Na pódium vystoupil malíř Sandro Botticelli a hledal si dívku pro svůj slavný obraz.

Dívka roku - PelhřimovDívka roku - PelhřimovDívka roku - Pelhřimov

Dětská diskotéka - Praha 11

Ve spolupráci s Opatovskou Restaurací jsme uspořádali velkou dětskou diskotéku plnou her a soutěží. Dětí a rodičů přišlo hodně a skvěle se bavili.

Dětská diskotéka - Praha 11Dětská diskotéka - Praha 11Dětská diskotéka - Praha 11

4. Adventní Bazárek 2011 - Rakovník

Charitativní akce na pomoc Domovu Ráček Rakovník a Kojeneckému ústavu s dětským domovem v Praze. Pořadem provázela herečka Petra Špindlerová. Pořadatelky se inspirovaly akcí Bazárek v mokré čtvrti herečky Ani Geislerové a Táni Vilhelmové.

4. Adventní Bazárek 2011 - Rakovník4. Adventní Bazárek 2011 - Rakovník4. Adventní Bazárek 2011 - Rakovník

Prachatice - Příjezd paní Zimy

Naší vánoční show plnou soutěží tance a písniček jsme obohatili tuto tradiční městskou akci. Krásná akce děkujeme za pozvání.

Prachatice - Příjezd paní ZimyPrachatice - Příjezd paní ZimyPrachatice - Příjezd paní Zimy

Vánoční koncert - Spolkový dům Praha 5

Další ročník koncertu Školy moderního zpěvu přivítal mnoho dětských a mladých talentů a proběhl v pohodové vánoční atmosféře.

Vánoční koncert - Spolkový dům Praha 5Vánoční koncert - Spolkový dům Praha 5Vánoční koncert - Spolkový dům Praha 5

Karlštejn - Mikulášská show

Připravili jsme dvouhodinový program plný písniček, her, tanečků a scének. Děti i rodiče byli skvělí, všichni se zapojili a zpívali, soutěžili, dobře se bavili. Přišli i Mikuláš, čert i anděl a organizátoři přinesli koš plný nadílky.

Karlštejn - Mikulášská showKarlštejn - Mikulášská showKarlštejn - Mikulášská show

Kamenice u Prahy

Děkujeme pořadatelům za pozvání do pohádkového kraje Josefa Lady, kde se konaly tradiční Vánoční trhy. Věříme, že jsme přispěli svým nevšedním pořadem ke kouzelné atmosfeřě adventní neděle.

Kamenice u PrahyKamenice u PrahyKamenice u Prahy

Muzikál Vánoční zázrak - Praha

aneb Sliby se maj plnit o Vánocích v Divadle Broadway a také zahájení vánočního turné Janka Ledeckého jsme se zůčastnili ve spolupráci s vydavatelstvím Popron music.

Muzikál Vánoční zázrak - PrahaMuzikál Vánoční zázrak - PrahaMuzikál Vánoční zázrak - Praha

Rincon klub Praha

Přijali jsme pozvání, abychom moderovali koncert žáků školy populárního zpěvu v jednom z přeních tanečních klubů v Praze

Rincon klub PrahaRincon klub PrahaRincon klub Praha