Kroměříž 2015

Poslední akcí TV STARS v roce 2015 bylo naše vystoupení v Kroměříži na Velkém náměstí. Pořady jsme měli hned dva a tak jsme pár dnů před Vánocemi potěšili malé i velké návštěvníky zdejších vánočních trhů a zároveň jsme i my načerpali trochu vánoční atmosféry.

Kroměříž 2015Kroměříž 2015Kroměříž 2015

Praha Centrum Černý Most

14.12. jsme připravili předvánoční pořad v CČM v Praze. Pořad se moc povedl a dětí i těch větších, které jsme zabavily se sešlo opravdu hodně. Jako každý náš pořad, který se koná v adventním období i tento byl obohacen o vánoční koledy a písničky pro naladění té správné vánoční atmosféry.

Praha Centrum Černý MostPraha Centrum Černý MostPraha Centrum Černý Most

Představení s Divadélkem Zvonek

Byli jsme pozváni jako hosté Divadélka Zvonek do Family centra OC Šestka na Praze 6. Tentokrát jsme si v roli andílků zahráli vánoční pohádku. Zazpívali jsme několik vánočních koled a nakonec jsme s dětmi, kterých zde bylo opravdu mnoho ozdobili vánoční stromeček na pódiu.

Představení s Divadélkem ZvonekPředstavení s Divadélkem ZvonekPředstavení s Divadélkem Zvonek

Mikulášská nadílka na Karlštejně

Již tradičně jsme zde vystoupili s naším pořadem, vánočními písničkami a pobavili tak malé i velké před očekávaným příchodem Mikuláše. Jako vždy se nás zde sešlo velké množství a tak jsme si i my společně užili Mikulášskou a předvánoční atmosféru.

Mikulášská nadílka na KarlštejněMikulášská nadílka na KarlštejněMikulášská nadílka na Karlštejně

Mikulášská nadílka Smiřice

Přímo v podvečer Mikuláše, tedy 5.12. jsme se účastnili další nadílky, tentokrát v divadelním sále Spolkového domu ve Smiřicích. Sál byl opět plný dětí, které si užily tancování, písničky a hry s TV STARS a nakonec je čekala opět Mikulášská nadílka.

Mikulášská nadílka SmiřiceMikulášská nadílka SmiřiceMikulášská nadílka Smiřice

Mikulášské nadílky Dvůr Králové

V termínech 28.11. a 5.12. jsme uspořádali Mikulášskou zábavu i s nadílkou pro děti zaměstnanců firmy Kimberly-Clark ČR. Obě akce se konaly v nádherném prostředí, v kulturním sále Hankova domu, který byl vždy plný nedočkavých dětiček. Pro děti jsme připravili pořad TV STARS obohacený vánočními koledami a písničkami a ukončili jsme ho nadílkou našeho skvělého Mikuláše v doprovodu anděla a čertů.

Mikulášské nadílky Dvůr KrálovéMikulášské nadílky Dvůr KrálovéMikulášské nadílky Dvůr Králové

Veletrh Dětská planeta 2015

V listopadu jsme měli možnost vystoupit na jednom z největších veletrhů pro děti a rodiče, který se koná každý rok na Výstavišti v pražských Holešovicích. Náš pořad zde měl velký úspěch, přilákali jsme k pódiu velké množství malých i velkých diváků, kteří si s námi pohráli a zatancovali.

Veletrh Dětská planeta 2015Veletrh Dětská planeta 2015Veletrh Dětská planeta 2015

Halloween v Koala Café

30.10. jsme znova vystoupili v dětském centru Koala Café, kde právě probíhal dýňový týden. Pobavili jsme zde velké množství dětí i dospělých, protože herna byla úplně plná a všichni jsme si to náramně užili. Po pořadu jsme mohli ochutnat spoustu jídel z dýní, dlabat dýně, namalovat si obrázky na obličej nebo si s dětmi pohrát v jedné z největších heren v ČR.

Halloween v Koala CaféHalloween v Koala CaféHalloween v Koala Café

Kunětická hora

19.9. jsme vystoupili s naším pořadem na Kunětickém vinobraní. Pobavili jsme zde malé i velké návštěvníky a určitě bychom se sem rádi vrátili opět za rok:) Na hradě, který se proslavil mimo jiné natáčením seriálu Arabela a který obýval Pekota, Mekota, Blekota, Jekota a další pohádkové postavičky se nám moc líbilo.

Kunětická horaKunětická horaKunětická hora

Soustředění TV Stars - podzim 2015

Již tradičně jsme se sešli na víkendovém soustředění ve Střezimíři, kde jsme si užili víkend plný zpěvu, tance, herectví a zábavy. Přivítali jsme několik velmi talentovaných nováčků a připravovali se na naše další akce. Nazkoušeli jsme několik nových vánočních písní, kterými chceme zpestřit naše Mikulášské a vánoční akce.

Soustředění TV Stars - podzim 2015Soustředění TV Stars - podzim 2015Soustředění TV Stars - podzim 2015

Nymburk 2015

Na začátku září jsme se již tradičně zúčastnili Nymburského posvícení. Na hlavním pódiu Na Rejdišti, v krásném prostředí, přímo u hradeb náš program shlédlo velké množství malých i velkých návštěvníků této akce a sklidili jsme opět velký úspěch. Děkujeme za pozvání a určitě se bdueme těšit na další ročník.

Nymburk 2015Nymburk 2015Nymburk 2015

Lošany u Kolína

Bylo nám velkou ctí vystoupit na velkolepé zábavné akci Den štěstí v Lošanech u Kolína. Kromě nás zde na fotbalovém hřišti vystoupilo velké množství známých osobností, jako Standa Hložek, Ilona Czáková, Bohuš Matuš nebo Dalibor Janda, nechyběl ani sportovní program nebo ohňostroj a náš program zaujal mnoho dětí i dospělých.

Lošany u KolínaLošany u KolínaLošany u Kolína

Radvanice

Na pozvání známého Penzionu a restaurantu Radvanice jsme se zúčastnili další skvělé akce - Pohádkový les s nanuky Prima a dětmi z TV Stars. Pobavili jsme zde velké množství dětí i dospělých a akce byla úžasným zážitkem jak pro přítomné děti, tak pro nás.

RadvaniceRadvaniceRadvanice

Kmochův Kolín

Letos jsme se zúčastnili nejznámějsího festivalu dechové hudby v České republice, kde jsme zpestřili program přítomným dětem. Dětí se na našem pořadu sešlo mnoho a celá akce se velmi povedla a pro nás byla zajímavou zkušeností. Perličkou na dortu bylo vítězství naší členky Anny Hamannové v soutěži Miss mažoretka 2015, Aničce jsme tak mohli gratulovat mezi prvními.

Kmochův KolínKmochův KolínKmochův Kolín

Nové Město nad Metují

V červnu jsme vystoupili na krásné akci, 37. ročníku festivalu české filmové a televizní komedie Novoměstský hrnec smíchu. Náš program se moc líbil a pobavili jsme dětské i dospělé návštěvníky festivalu.

Nové Město nad MetujíNové Město nad MetujíNové Město nad Metují