Líšťany u Loun

Krásnou akci plnou dobré nálady si užily dětí, dospělí a my. Všichni jsme se pořádně bavili a nikdo se nenudil.

Líšťany u LounLíšťany u LounLíšťany u Loun

Postoloprty

V rámci městských slavností jsme si za krásného počasí společně s dětmi užily krásné odpoledne plné her, písniček a pozitivní nálady.

PostoloprtyPostoloprtyPostoloprty

Soustředění - jaro 2016

Nováčci i zkušení. Všichni jsme se připravovali na nové akce. Jaro a léto je za rohem a my jsme plně připraveni.

Soustředění - jaro 2016Soustředění - jaro 2016Soustředění - jaro 2016

Harfa - duben

Měsíc se s měsícem sešel a znovu jsme navštívili Království hraček Bambule. Akce byla skvělá. Děti i rodiče se bavili od začátku do konce a my jsme si to také užili.

Harfa - dubenHarfa - dubenHarfa - duben

Kladno - Andílci za školou Kids

Ještě jednou v Central Kladno, ale tentokrát s naším zábavným pořadem motivovaným úspěšným dětským muzikálem Divadla Broadway Andílci za školou.

Kladno - Andílci za školou KidsKladno - Andílci za školou KidsKladno - Andílci za školou Kids

Kladno 2016

I o velikonocích jsme zavítali do OC Central Kladno. Děti byly skvělé a i rodiče zapojili.

Kladno 2016Kladno 2016Kladno 2016

Písek

I když nám počasí moc nepřálo, akci jsme si skvěle užili. Aby nám nebyla zima tak jsme si zatancovali a zahráli zábavné hry.

PísekPísekPísek

Harfa - březen

Nové děti, ale my pořád stejní. I v březnu jsme si užili akci v Království hraček Bambule.

Harfa - březenHarfa - březenHarfa - březen

Kly u Mělníka

Krásné masky na nás čekaly v nově zrekonstruovaném kulturním domě. My jsme pro všechny návštěvníky připravili skvělý program plný zábavy.

Kly u MělníkaKly u MělníkaKly u Mělníka

Louňovice 2016

Po roce jsme navštívili krásné Louňovice. Moc jsme neměli čas na procházku, ovšem karneval s dětmi jsme ji užili naplno.

Louňovice 2016Louňovice 2016Louňovice 2016

Slavonice 2016

I nás baví karnevaly, tak jsme se do Slavonic i letos vydali s velkou radostí. S dětmi jsme tancovali a všechny skvěle pobavili.

Slavonice 2016Slavonice 2016Slavonice 2016

Módní přehlídka Original Marines

Kristova léta oslavovala světová značky Original Marines. My jsme byly u toho a zúčasnili jsme se módní přehlídky v OC Chodov v Praze.

Módní přehlídka Original MarinesMódní přehlídka Original MarinesMódní přehlídka Original Marines

Třemošná

Dětský karneval v Třemošné jsme opět připravili ve velkém sále. Nadšené děti nás přivítaly v krásných maskách a byl jich plný sál.

TřemošnáTřemošnáTřemošná

Harfa 2016

Jako každé první úterý v měsíci jsme pro návštěvníky OC Harfa připravili pořad plný písniček, her a tanečků.

Harfa 2016Harfa 2016Harfa 2016

Kyjov - Andílci za školou

Připravili jsme si pro všechny školáky spoustu her, tanečku, soutěží a vše zakončili ukázkou z muzikálu Andílci za školou. Představení byla celkem dvě a obě se moc líbila.

Kyjov - Andílci za školouKyjov - Andílci za školouKyjov - Andílci za školou